Neželaná nevesta cover

DOMA • UTOROK - PIATOK • 0:30 •

Neželaná nevesta II.: 7. a 8. epizóda

16. 11 2021 02:05 | Alexandra Stahlová
Neželaná nevesta II.: 7. a 8. epizóda
Neželaná nevesta II.: 7. a 8. epizóda Foto: Global Agency

Potvora Ülfet sa rozhodne kuť železo, kým je ešte horúce, a tak utrápenú Süreyyu pár cielenými poznámkami postrčí smerom, ktorý vyhovuje jej plánom!

Diabolská Ülfet (Meral Çetinkaya) svojou „návštevou“ dosiahne presne to, o čo jej išlo – všetci Boranovci sa cítia príšerne, nekonečne ponížená Esma (İpek Bilgin) sa utiahne do svojej izby, aby nik nevidel horúce slzy, ktoré nedokáže zastaviť... A v poslednom čase už i tak dosť napätý vzťah Fikreta (Salih Bademci) a İpek (Dilara Aksüyek) sa ocitne na bode mrazu! Dilara (Neslihan Arslan) nájde nečakané útočisko u dobráka Osmana (Güven Murat Akpınar). Süreyyi (Aslı Enver) a Farukovi (Özcan Deniz) sa napriek všetkému a všetkým zatiaľ stále darí udržať si svoje malé ľudské šťastie. Ďalší nečakaný návštevník Ülfet natoľko rozhodí, že potrebuje pár minút, kým sa s ním vôbec dokáže stretnúť tvárou v tvár. Tento účinok mal na ňu vždy iba jediný muž, a ani po toľkých rokoch sa na tom nič nezmenilo... Garip (Tamer Levent).

Hrdá Esma je taká frustrovaná, že nevládze ani vstať z postele. Nurgül (Pelinsu Pir) si o ňu právom robí starosti... Keď sa Süreyya vyberie s maličkou Yaz na prechádzku do parku, ešte netuší, že práve dnes dostane ponuku, aká sa neodmieta! Neodmietne ju, samozrejme, ani ona, čím však nevedomky odštartuje sled nepredvídateľných okolností...

Keby Nazif (Muharrem Türkseven) a Gülistan (Eren Balkan) vedeli, aké peklo sa v Istanbule rozpúta po ich ustarostenom telefonáte, zrejme by si radšej odťali obe ruky, ako vôbec zodvihli slúchadlo!

Faruk doslova šalie z rozhodne nie celkom bezdôvodného strachu o Süreyyu a maličkú Yaz. Jeho reakcia je preto vzhľadom na okolnosti patrične prudká. Priprudká... Ktovie, či by obaja reagovali rovnako a opakovali by všetky tie zbytočné chyby, aj keby vedeli, ako pre ne raz bude trpieť ich milovaná dcérka a aká nešťastná a na celý svet veľmi, veľmi nahnevaná mladá žena (Ahsen Eroğlu) z nej nepochybne aj ich zásluhou vyrastie? Hoci Farukova prezentácia dopadne nad očakávanie dobre, zrejme by ste široko-ďaleko nenašli nikoho, kto z nej pamätá čokoľvek iné ako jej nečakane dramatický záver... Farukovo zatknutie! Hoci sa Senem (Neslihan Yeldan) veľmi snaží priviesť Süreyyu na iné, krajšie myšlienky, jej neter z toho zjavne nepočuje ani jedno jediné slovo.

Potvora Ülfet sa rozhodne kuť železo, kým je ešte horúce, a tak utrápenú Süreyyu pár cielenými poznámkami postrčí smerom, ktorý vyhovuje jej plánom! Esma sa pokúsi svoju dnes už obľúbenú nevestu varovať, no nezdá sa, že by jej slová padli na úrodnú pôdu. Garip robí všetko, čo je v jeho silách, aby Faruka dostal z problémov, no tentoraz to naozaj nevyzerá veľmi ružovo.

Keď sa Dilara dozvie, čo zas jej diabolský manžel (Fırat Tanış) vyviedol, rozhodne sa konať. A keďže ju Osman nemá šancu zastaviť... Vyberie sa za Ademom spolu s ňou!

Sledujte v stredu, 17. novembra, o 0.25!