DOMA • PONDELOK - ŠTVRTOK • 20:30

Neželaná nevesta - NOVÉ ČASTI: 7. epizóda

09. 07 2019 22:20 | Alexandra Stahlová
Neželaná nevesta - NOVÉ ČASTI: 7. epizóda
Neželaná nevesta - NOVÉ ČASTI: 7. epizóda Foto: Global Agency

Keď sa Süreyya vyberie s maličkou Yaz na prechádzku do parku, ešte netuší, že práve dnes dostane ponuku, aká sa neodmieta!

Diabolská Ülfet (Meral Çetinkaya) svojou „návštevou“ dosiahne presne to, o čo jej išlo – všetci Boranovci sa cítia príšerne, nekonečne ponížená Esma (İpek Bilgin) sa utiahne do svojej izby, aby nik nevidel horúce slzy, ktoré nedokáže zastaviť... A v poslednom čase už i tak dosť napätý vzťah Fikreta (Salih Bademci) a İpek (Dilara Aksüyek) sa ocitne na bode mrazu! Dilara (Neslihan Arslan) nájde nečakané útočisko u dobráka Osmana (Güven Murat Akpınar). Süreyyi (Aslı Enver) a Farukovi (Özcan Deniz) sa napriek všetkému a všetkým zatiaľ stále darí udržať si svoje malé ľudské šťastie. Ďalší nečakaný návštevník Ülfet natoľko rozhodí, že potrebuje pár minút, kým sa s ním vôbec dokáže stretnúť tvárou v tvár. Tento účinok mal na ňu vždy iba jediný muž, a ani po toľkých rokoch sa na tom nič nezmenilo... Garip (Tamer Levent).

Hrdá Esma (İpek Bilgin) je taká frustrovaná, že nevládze ani vstať z postele. Nurgül (Pelinsu Pir) si o ňu právom robí starosti... Keď sa Süreyya vyberie s maličkou Yaz na prechádzku do parku, ešte netuší, že práve dnes dostane ponuku, aká sa neodmieta! Neodmietne ju, samozrejme, ani ona, čím však nevedomky odštartuje sled nepredvídateľných okolností...

Keby Nazif (Muharrem Türkseven) a Gülistan (Eren Balkan) vedeli, aké peklo sa v Istanbule rozpúta po ich ustarostenom telefonáte, zrejme by si radšej odťali obe ruky, ako vôbec zodvihli slúchadlo!

Sledujte v stredu, 10. júla, o 21.25!

 

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Neželaná nevesta: NOVÉ ČASTI - v pondelok, 9. decembra, o 20.30!
Sledujte celé epizody na