DOMA • PONDELOK - ŠTVRTOK • 20:30

Neželaná nevesta - NOVÉ ČASTI: 8. epizóda

10. 07 2019 22:20 | Alexandra Stahlová
Neželaná nevesta - NOVÉ ČASTI: 8. epizóda
Neželaná nevesta - NOVÉ ČASTI: 8. epizóda Foto: Global Agency

Potvora Ülfet sa rozhodne kuť železo, kým je ešte horúce, a tak utrápenú Süreyyu pár cielenými poznámkami postrčí smerom, ktorý vyhovuje jej plánom!

Faruk (Özcan Deniz) doslova šalie z rozhodne nie celkom bezdôvodného strachu o Süreyyu (Aslı Enver) a maličkú Yaz. Jeho reakcia je preto vzhľadom na okolnosti patrične prudká. Priprudká... Ktovie, či by obaja reagovali rovnako a opakovali by všetky tie zbytočné chyby, aj keby vedeli, ako pre ne raz bude trpieť ich milovaná dcérka a aká nešťastná a na celý svet veľmi, veľmi nahnevaná mladá žena (Ahsen Eroğlu) z nej nepochybne aj ich zásluhou vyrastie? Hoci Farukova prezentácia dopadne nad očakávanie dobre, zrejme by ste široko-ďaleko nenašli nikoho, kto z nej pamätá čokoľvek iné ako jej nečakane dramatický záver... Farukovo zatknutie! Hoci sa Senem (Neslihan Yeldan) veľmi snaží priviesť Süreyyu na iné, krajšie myšlienky, jej neter z toho zjavne nepočuje ani jedno jediné slovo.

Potvora Ülfet (Meral Çetinkaya) sa rozhodne kuť železo, kým je ešte horúce, a tak utrápenú Süreyyu pár cielenými poznámkami postrčí smerom, ktorý vyhovuje jej plánom! Esma (İpek Bilgin) sa pokúsi svoju dnes už obľúbenú nevestu varovať, no nezdá sa, že by jej slová padli na úrodnú pôdu. Garip (Tamer Levent) robí všetko, čo je v jeho silách, aby Faruka dostal z problémov, no tentoraz to naozaj nevyzerá veľmi ružovo.

Keď sa Dilara (Neslihan Arslan) dozvie, čo zas jej diabolský manžel (Fırat Tanış) vyviedol, rozhodne sa konať. A keďže ju Osman (Güven Murat Akpınar) nemá šancu zastaviť... Vyberie sa za Ademom spolu s ňou!

Sledujte vo štvrtok, 11. júla, o 21.25!

 

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Neželaná nevesta: NOVÉ ČASTI - v pondelok, 9. decembra, o 20.30!
Sledujte celé epizody na