Neželaná nevesta cover

DOMA • UTOROK - PIATOK • 0:30 •

Neželaná nevesta II.: 9. a 10. epizóda

17. 11 2021 02:00 | Alexandra Stahlová
Neželaná nevesta II.: 9. a 10. epizóda
Neželaná nevesta II.: 9. a 10. epizóda Foto: Global Agency

Ťažko povedať, ktorý z nich je viac prekvapený, keď Güneş a Adem zrazu zistia, akí sú si v utrpení a hneve na celý svet až desivo podobní...?

Farukova (Özcan Deniz) zúrivá reakcia sa Süreyye (Aslı Enver) dotkne. Má pocit, akoby sa zrazu vrátili späť v čase do toho neradostného obdobia, keď to medzi nimi tak veľmi škrípalo, že sa jeden druhému temer nadobro stratili. Nech už si Adem (Fırat Tanış) od stretnutia s Dilarou (Neslihan Arslan) sľuboval čokoľvek, nedopadne tak celkom podľa jeho predstáv. No i tak dosiahne malé víťazstvo... Výmenou za stiahnutie trestného oznámenia proti Farukovi! Je zvláštne, že občas človeku viac rozumejú tí, čo mu nie sú najbližší. Túto trpkú iróniu dnes na vlastnej koži pocíti Süreyya, ktorej trápenie, obavy a rozpoltenosť v tejto nezávideniahodnej situácii zjavne chápu Osman (Güven Murat Akpınar) i Garip (Tamer Levent), no jej vlastný manžel nie.

Namiesto toho, aby si Adem konečne nastavil zrkadlo a začal si spytovať svedomie, utápa sa v sebaľútosti a hľadá nového vinníka svojho nešťastia. Tentoraz... Čierneho Petra vyhrá Fikret (Salih Bademci). Dilara už muža, ktorého kedysi tak milovala, vôbec nespoznáva, preto sa rozhodne definitívne ho vymazať zo života. A stačí na to iba jedno priznanie...

Hoci sa zdá, že Ülfet (Meral Çetinkaya) návšteva dávnej priateľky Kıymet (Nergis Çorakçı) skutočne teší, všímavému pozorovateľovi by iste neušiel istý nádych irónie v jej poznámkach!

Psychologičku İdil (Tilbe Saran) prekvapí, keď si do jej ordinácie po dlhom čase opäť nájde jej niekdajší najproblémovejší klient Adem. No zároveň jej i trochu odľahne, pretože ak si človek dokáže priznať, že má problémy a potrebuje pomoc... Ešte nie je úplne stratený. Aj keď sa Güneş (Nihal Yalçın) spočiatku v rozhovore, z ktorého mala veľké obavy, naozaj veľmi darí, stačí jediná nevinne znejúca otázka a... Razom je z nej totálne vykoľajený a len extrémnou silou vôle pohromade držiaci uzlíček nervov! Posledný, s kým má teraz chuť sa naťahovať, je Ülfetin čudácky chránenec Adem – no práve jeho jej dnes zjavne dosť ironicky naladené sudičky pošlú do cesty!

Láskavému Osmanovi láme srdce pohľad na Dilarino zúfalstvo. Jej rany sú však ešte príliš čerstvé a príliš hlboké, aby ich dokázal čo i len zmierniť, nieto ešte vyliečiť. Ťažko povedať, ktorý z nich je viac prekvapený, keď Güneş a Adem zrazu zistia, akí sú si v utrpení a hneve na celý svet až desivo podobní...? Akoby už starostí nemala i tak vyše hlavy, Esmu (İpek Bilgin) právom znepokoja zlé správy od Akifa (Fatih Koyunoğlu)...

Aj keď sa Faruk sám cíti dosť pod psa a je nekonečne unavený, nájde si chvíľku, aby dohovoril Fikretovi, ktorému už posadnutosť Ademom evidentne úplne prerastá cez hlavu.

Sledujte vo štvrtok, 18. novembra, o 0.25!