DOMA • PONDELOK - ŠTVRTOK • 20:30

Neželaná nevesta - NOVÉ ČASTI: 10. epizóda

15. 07 2019 22:20 | Alexandra Stahlová
Neželaná nevesta - NOVÉ ČASTI: 10. epizóda
Neželaná nevesta - NOVÉ ČASTI: 10. epizóda Foto: Global Agency

Ťažko povedať, ktorý z nich je viac prekvapený, keď Güneş a Adem zrazu zistia, akí sú si v utrpení a hneve na celý svet až desivo podobní...?

Psychologičku İdil (Tilbe Saran) prekvapí, keď si do jej ordinácie po dlhom čase opäť nájde jej niekdajší najproblémovejší klient Adem (Fırat Tanış). No zároveň jej i trochu odľahne, pretože ak si človek dokáže priznať, že má problémy a potrebuje pomoc... Ešte nie je úplne stratený. Aj keď sa Güneş (Nihal Yalçın) spočiatku v rozhovore, z ktorého mala veľké obavy, naozaj veľmi darí, stačí jediná nevinne znejúca otázka a... Razom je z nej totálne vykoľajený a len extrémnou silou vôle pohromade držiaci uzlíček nervov! Posledný, s kým má teraz chuť sa naťahovať, je Ülfetin (Meral Çetinkaya) čudácky chránenec Adem – no práve jeho jej dnes zjavne dosť ironicky naladené sudičky pošlú do cesty!

Láskavému Osmanovi (Güven Murat Akpınar) láme srdce pohľad na Dilarino (Neslihan Arslan) zúfalstvo. Jej rany sú však ešte príliš čerstvé a príliš hlboké, aby ich dokázal čo i len zmierniť, nieto ešte vyliečiť. Ťažko povedať, ktorý z nich je viac prekvapený, keď Güneş a Adem zrazu zistia, akí sú si v utrpení a hneve na celý svet až desivo podobní...? Akoby už starostí nemala i tak vyše hlavy, Esmu (İpek Bilgin) právom znepokoja zlé správy od Akifa (Fatih Koyunoğlu)...

Aj keď sa Faruk (Özcan Deniz) sám cíti dosť pod psa a je nekonečne unavený, nájde si chvíľku, aby dohovoril Fikretovi (Salih Bademci), ktorému už posadnutosť Ademom evidentne úplne prerastá cez hlavu.

Sledujte v utorok, 16. júla, o 21.25!

 

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Neželaná nevesta: NOVÉ ČASTI - v pondelok, 9. decembra, o 20.30!
Sledujte celé epizody na