Neželaná nevesta cover

DOMA • UTOROK - PIATOK • 0:30 •

Neželaná nevesta II.: 11. a 12. epizóda

18. 11 2021 02:00 | Alexandra Stahlová
Neželaná nevesta II.: 11. a 12. epizóda
Neželaná nevesta II.: 11. a 12. epizóda Foto: Global Agency

Už i tak dosť podráždenú Ülfet rozladí, keď ju nešťastný Adem pošle do horúcich pekiel. Zlosť si vybije na Güneş. No ako sa do hory volá...!

Aj uprostred davu sa človek môže cítiť nekonečne sám – a čo ešte uprostred noci, keď mu jeho rozorvané vnútro neodbytne pripomína všetky sklamania, zlyhania a rany...? Nanešťastie však Boranovcom ani ráno neprinesie vytúženú úľavu, práve naopak – a ako inak, zásluhou ich staronovej úhlavnej nepriateľky Ülfet (Meral Çetinkaya). Osman (Güven Murat Akpınar) nie je hlupák, preto rýchlo pochopí, kam dnes ráno smerujú Dilarine (Neslihan Arslan) náhlivé kroky. Nič netušiaci Adem (Fırat Tanış) sa rozhodne podpísať rozvodové papiere a dať tak definitívnu bodku za manželstvom, ku ktorému ešte včera upieral všetky svoje nádeje. Ülfet si nájde nový, mimoriadne rafinovaný spôsob, ako ponížiť nenávidenú švagrinú Esmu (İpek Bilgin). A svatka Kıymet (Nergis Çorakçı) jej ho až príliš ochotne pomôže uskutočniť...

Dilara je prekvapená, ale i veľmi, veľmi vďačná, keď plachý Osman nájde presne tie správne slová, ktoré jej doráňané srdce tak zúfalo potrebuje počuť. Keď si Fikret (Salih Bademci) nechtiac vypočuje hádku medzi mamou a tetou, dozvie sa niečo, čo mu vyrazí dych. Niečo naozaj, naozaj neuveriteľné o Farukovi (Özcan Deniz)!

Süreyya (Aslı Enver) sa rozhodne pre vážny životný krok. Nanešťastie však opäť bez predošlej porady s Farukom. Vlastne... Úplne bez jeho vedomia.

Pre Fikreta je veľmi ťažké vyrovnať sa s tým, čo sa dozvedel o Farukovi, bez ohľadu na to, či to je alebo nie je pravda. No aj keď je vnútorne rozorvaný ako azda ešte nikdy, a to už niečo znamená, nedokáže pred nič netušiacim starším bratom zo seba dostať nič z toho, čo mu teraz víri hlavou. Má ho rád a nechce mu ublížiť. Nechce už viac ublížiť nikomu z rodiny... Adema mučia desivé nočné mory, v ktorých sa rovnako zúfalo i márne snaží dostať k vytúženému synčekovi, ktorý sa mu navzdory všetkej snahe neustále vzďaľuje. Pre Gülistan (Eren Balkan) a Nazifa (Muharrem Türkseven) je život v niekdajšom sídle Boranovcov čoraz ťažší a bezútešnejší.

Süreyya stále nenašla vhodný spôsob, ako Farukovi povedať, čo zamýšľa. No keď to zo seba trochu zahanbene, ale i bojovne vysúka, jeho reakcia ju prekvapí... Už i tak dosť podráždenú Ülfet rozladí, keď ju nešťastný Adem pošle do horúcich pekiel. Zlosť si vybije na Güneş (Nihal Yalçın). No ako sa do hory volá...!

Na nešťastného Fikreta je tých temných tajomstiev, o ktorých nemôže hovoriť s nikým z rodiny, už akosi priveľa. Začína strácať aj posledné zvyšky pevnej pôdy pod nohami...

Sledujte v piatok, 19. novembra, 0.30!