DOMA • PONDELOK - ŠTVRTOK • 20:30

Neželaná nevesta - NOVÉ ČASTI: 11. epizóda

16. 07 2019 22:20 | Alexandra Stahlová
Neželaná nevesta - NOVÉ ČASTI: 11. epizóda
Neželaná nevesta - NOVÉ ČASTI: 11. epizóda Foto: Global Agency

Keď si Fikret nechtiac vypočuje hádku medzi mamou a tetou, dozvie sa niečo, čo mu vyrazí dych. Niečo naozaj, naozaj neuveriteľné o Farukovi!

Aj uprostred davu sa človek môže cítiť nekonečne sám – a čo ešte uprostred noci, keď mu jeho rozorvané vnútro neodbytne pripomína všetky sklamania, zlyhania a rany...? Nanešťastie však Boranovcom ani ráno neprinesie vytúženú úľavu, práve naopak – a ako inak, zásluhou ich staronovej úhlavnej nepriateľky Ülfet (Meral Çetinkaya). Osman (Güven Murat Akpınar) nie je hlupák, preto rýchlo pochopí, kam dnes ráno smerujú Dilarine (Neslihan Arslan) náhlivé kroky. Nič netušiaci Adem (Fırat Tanış) sa rozhodne podpísať rozvodové papiere a dať tak definitívnu bodku za manželstvom, ku ktorému ešte včera upieral všetky svoje nádeje. Ülfet si nájde nový, mimoriadne rafinovaný spôsob, ako ponížiť nenávidenú švagrinú Esmu (İpek Bilgin). A svatka Kıymet (Nergis Çorakçı) jej ho až príliš ochotne pomôže uskutočniť...

Dilara je prekvapená, ale i veľmi, veľmi vďačná, keď plachý Osman nájde presne tie správne slová, ktoré jej doráňané srdce tak zúfalo potrebuje počuť. Keď si Fikret (Salih Bademci) nechtiac vypočuje hádku medzi mamou a tetou, dozvie sa niečo, čo mu vyrazí dych. Niečo naozaj, naozaj neuveriteľné o Farukovi (Özcan Deniz)!

Süreyya (Aslı Enver) sa rozhodne pre vážny životný krok. Nanešťastie však opäť bez predošlej porady s Farukom. Vlastne... Úplne bez jeho vedomia.

Sledujte v stredu, 17. júla, o 21.25!

 

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Neželaná nevesta: NOVÉ ČASTI - v pondelok, 9. decembra, o 20.30!
Sledujte celé epizody na