Neželaná nevesta cover

DOMA • UTOROK - PIATOK • 0:30 •

Neželaná nevesta II.: 13. a 14. epizóda

19. 11 2021 02:10 | Alexandra Stahlová
Neželaná nevesta II.: 13. a 14. epizóda
Neželaná nevesta II.: 13. a 14. epizóda Foto: Global Agency

Ktovie, ako by sa asi Süreyya zatvárila, keby vedela, čo sa skrýva za zamknutými dverami, ku ktorým ju omylom poslala Ülfet...?

To, ako kolosálne hlúpo riskoval, keď sa opäť zaplietol s mafiánom Halinom, si Fikret (Salih Bademci) uvedomí vo chvíli, keď zrazu, ani nevie ako, hľadí priamo do ústia zbrane. Keď mu v sekunde hlavou preletia všetky najdôležitejšie okamihy jeho života, nepochybuje, že práve tu a teraz zomrie – a práve táto neotrasiteľná istota v ňom prebudí až boľavú chuť žiť, akú nepocítil už celé mesiace! Akoby Güneş (Nihal Yalçın) nebola už i tak dosť vykoľajená z toho, že zodpovednosť za dôležitú spoločenskú udalosť leží výlučne na jej pleciach a Ülfet (Meral Çetinkaya) sa ani len neukáže, pri bare zrazu zbadá hosťa, s ktorým naozaj vôbec nerátala... Adema (Fırat Tanış). İpek (Dilara Aksüyek) je uveličená, keď jej odvážny nápad nadchne nielen jej bývalého spolužiaka, ale i Faruka (Özcan Deniz) a Süreyyu (Aslı Enver).

Krátko nato ako sa Güneş konečne podarí vymámiť z Adema, s kým vlastne má tú česť, ju poriadne prekvapí svojím nečakaným rytierstvom! Garip (Tamer Levent) zjavne vôbec netuší, že dôvodom nezmieriteľného nepriateľstva medzi Ülfet a jeho milovanou Esmou (İpek Bilgin) bol - a stále ešte je - práve on. Inak by totiž určite neriskoval, že sa ocitne v takej nepríjemnej situácii ako dnes večer! Situácii, ktorá nepochybne bude mať obrovský, a rozhodne nie najšťastnejší dopad na jeho vzťah s dávnou láskou.

Osman (Güven Murat Akpınar) je prekvapený, ako rýchlo a ľahko si zvykol na svoju novú spolubývajúcu Dilaru (Neslihan Arslan) – a ako rád sa o ňu stará...

Aj keď Faruka riadne svrbí jazyk a najradšej by Fikretovi poriadne vyčistil žalúdok, napokon sa večer uberá naozaj nečakaným smerom a problémový mladší brat si pri pohľade na toho staršieho a mamu so slzami v očiach uvedomí, ako veľmi miluje svoju rodinu a že o ňu za žiadnu cenu nechce prísť. Nanešťastie to však zrejme už nie je len v jeho rukách, pretože jediný človek, s ktorým sa podelil o ťaživé tajomstvo, čo sa nikdy nemal dozvedieť už v tejto chúlostivej veci začal konať na vlastnú päsť... İpek. Nurgül (Pelinsu Pir) si robí veľké starosti o Esmu. V takomto stave svoju paniu ešte nikdy nevidela... Ülfet neskrýva prekvapenie, keď u nej zazvoní nečakaná návšteva - Süreyya s maličkou Yaz. Švagrininu neprítomnosť, žiaľ, využije İpek na dôkladné prehľadanie Süreyyinej a Farukovej spálne – v nádeji, že nájde vhodnú vzorku na testy DNA!

Garip, ktorý stále nechápe, prečo je jeho láska naňho vlastne taká napálená, sa zo všetkých síl snaží zmieriť s Esmou, no jeho hrdá priateľka mu to vôbec neuľahčuje. Ktovie, ako by sa asi Süreyya zatvárila, keby vedela, čo sa skrýva za zamknutými dverami, ku ktorým ju omylom poslala Ülfet...? Fikret urobí osudovú chybu, keď sa opäť vyberie za Halinom. Farukovi, ktorý na miesto stretnutia dorazí len pár minút po ňom, sa tak naskytne naozaj príšerný pohľad...

Nič na svete sa však nevyrovná nefalšovanej hrôze, ktorá sa staršieho z bratov zmocní vo chvíli, keď si z úst večného smoliara Fikreta vypočuje niečo nečakané. Niečo naozaj absurdné! Niečo, skrátka, úplne... Nemožné...?

Sledujte v utorok, 23. novembra, o 0.30!