Neželaná nevesta cover

DOMA • UTOROK - PIATOK • 0:30 •

Neželaná nevesta II.: 21. a 22. epizóda

26. 11 2021 02:00 | Alexandra Stahlová
Neželaná nevesta II.: 21. a 22. epizóda
Neželaná nevesta II.: 21. a 22. epizóda Foto: Global Agency

Rozradostený Nazif ani len netuší, že krásna správa, ktorou chce potešiť Gülistan, hlboko zasiahne i muža, ktorého ušiam nie je určená... Adema.

Po nevydarenom úteku z pochybného podniku skončí patrične nabrúsená oslávenkyňa Esma (İpek Bilgin) aj so svojím čisto dámskym boranovským sprievodom tam, kde sa pri organizátorke ako Senem (Neslihan Yeldan) dalo predpokladať - za mrežami! Navzdory nespornej vážnosti situácie sa však napokon smiechu nezdržia nielen mladšie ročníky. Decentný miniúsmev hlavnej hviezdy dnešného večera však razom vystrieda ten najširší a najšťastnejší, aký kedy zdobil jej tvár – keď Garip (Tamer Levent) na tom hádam najmenej romantickom mieste v celom Istanbule vytiahne z vrecka saka drobnú, no veľavýznamnú škatuľku...

Keď Faruk (Özcan Deniz), Fikret (Salih Bademci) a Osman (Güven Murat Akpınar) ráno mame zablahoželajú k narodeninám, neodpustia si malý fórik na jej účet. Súčasťou gratulácie je však aj ospravedlnenie a prísľub, že už onedlho bude môcť byť na svojich synov opäť hrdá. Oh, áno, a ešte niečo – hromadný telefonát s niekým, kto je oslávenkyni veľmi, veľmi drahý. Ülfet (Meral Çetinkaya) veľmi prekvapí, keď sa u nej bez ohlásenia zastaví jeden z jej synovcov, Fikret. A ešte viac to, čo jej prišiel povedať. Pretože ako zatiaľ jediný z Boranovcov sa nebezpečne priblíži k pravde!

Senem sa po dlhom váhaní rozhodne vyhľadať Güneş (Nihal Yalçın), ktorú však pozná pod úplne iným menom. Ademova (Fırat Tanış) návšteva u tety, ktorá ho vraj sotva pozná, má nechceného svedka.

Právom rozrušený Fikret sa so všetkým, čo sa dozvedel, zdôverí Akifovi (Fatih Koyunoğlu) a požiada ho o pomoc, aby svojou prchkosťou nedostal rodinu do ďalších problémov. Esma po celý deň zbiera odvahu, aby rodine povedala, čo má na srdci. Okamih s veľkým O nastane pri večeri, napätie pri stole medzičasom možno doslova krájať. Nuž a keď svojim najbližším pohnutým hlasom konečne oznámi, o čo vlastne ide, zaúčinkuje to ako bomba – zrazu sa v miestnosti rozhostí ticho ako v hrobe, všetci sú v šoku... Úprimne sa tešiť z neskorého šťastia hlavy rodiny, žiaľ, nedokážu všetci, len Nurgül (Pelinsu Pir), Mustafa (Ahmet Sabri Özmener), Süreyya (Aslı Enver) a prekvapivo dokonca aj İpek (Dilara Aksüyek).

Len čo sa Faruk, Fikret a Osman jeden po druhom vyparia ako para nad hrncom, boranovské nevesty začnú plánovať ďalší krok. Rozradostený Nazif (Muharrem Türkseven) ani len netuší, že krásna správa, ktorou chce potešiť Gülistan (Eren Balkan), hlboko zasiahne i muža, ktorého ušiam nie je určená... Adema. Senem sa nenápadne snaží striasť manžela, aby sa mohla znova tajne stretnúť s Güneş. Akifovi to maximálne vyhovuje - aj on má totiž plány, o ktorých by jeho polovička radšej nemala nič vedieť...

Aj keď sa to zdá spočiatku absolútne nemysliteľné, pretože v podniku, do ktorého sa Boranovci vyberú zapiť svoj šok, sedia pri stole v pohrebnej nálade, stačí jediný Fikretov fórik, aj to nie veľmi dobrý – a razom sa môžu ušúľať od smiechu!

Sledujte v utorok, 30. novembra, o 0.30!