Neželaná nevesta cover

DOMA • UTOROK - PIATOK • 0:30 •

Neželaná nevesta II.: 23. a 24. epizóda

30. 11 2021 02:05 | Alexandra Stahlová
Neželaná nevesta II.: 23. a 24. epizóda
Neželaná nevesta II.: 23. a 24. epizóda Foto: Global Agency

Nech už si Fikret od informácií, ktoré o Ülfetinej pohnutej minulosti odkiaľsi vypriadol Akif, sľuboval čokoľvek, skutočnosť predčí všetky jeho očakávania!

Zdá sa, že po Akifovom (Fatih Koyunoğlu) polovážnom-položartovnom príhovore si Faruk (Özcan Deniz), Fikret (Salih Bademci) a Osman (Güven Murat Akpınar) konečne uvedomia, ako detinsky pôsobia na svoje okolie, keď zabúdajú, že už dávno nemajú päť rokov, aby sa fučali zakaždým, keď im niečo nevinia. Keď Senem (Neslihan Yeldan) poriadne vyčistí Güneş (Nihal Yalçın) žalúdok, je jasné, že tie dve si kedysi boli naozaj veľmi blízke, temer ako rodné sestry! Süreyyu (Aslı Enver) zarmúti, keď sa dozvie o Dilariných (Neslihan Arslan) plánoch do budúcnosti. Keďže Farukovi by len ťažko niekto uveril, ako sa Akif, Fikret a Osman napokon odviazali pri improvizovanej oslave Esminých (İpek Bilgin) zásnub, vytiahne mobil a zveční tento neopakovateľný okamih pre budúce generácie.

Zo strachu z Ülfetinej (Meral Çetinkaya) reakcie Güneş požiada Senem, aby si zatiaľ nechala pre seba, čo všetko už spolu preskákali. Stačí jediné İpekino (Dilara Aksüyek) zaváhanie pri odpovedi na otázku, ktorá ho neustále máta, a Fikretova dobrá nálada je preč, zostane len trpká pachuť v ústach... Teraz, keď už Adem (Fırat Tanış) pozná pravdu, je preňho stále ťažšie a ťažšie nedať na sebe nič znať. A tak keď ju zazrie na ulici a prihovorí sa jej, len-len že sa neprezradí! Keď sa Ülfet dozvie o chystanej svadbe, úplne sa zosype.

Ak by niekto Esme pred pár rokmi povedal, že ten najzábavnejší (a z mnohých dôvodov zároveň aj najabsurdnejší) deň prežije v spoločnosti svojich neviest prípravami vlastnej svadby... Isto-iste by ho vysmiala!

Adem, ktorý nateraz zo svojej mysle i života úplne vytesnil Güneş, dospeje k vážnemu rozhodnutiu, a tak bez zbytočného otáľania zavolá svojmu právnikovi... Následný rozhovor s psychologičkou İdil (Tilbe Saran), ktorá ho pozná lepšie ako ktokoľvek iný, ba dokonca možno i o čosi lepšie ako on sám, ho však zneistí. Urobil správny krok na ceste k vykúpeniu a šťastiu, alebo neodpustiteľný krok späť, ktorým všetko ešte viac zhoršil? Esmu veľmi dojmú slová vernej Nurgül (Pelinsu Pir), no zároveň ju niečo, na čo dosiaľ ani len nepomyslela, poriadne vyvedie z miery.

Akif si na všeobecné pobavenie nenechá ujsť príležitosť potrápiť Faruka vtipkovaním o možno nie až takej vzdialenej budúcnosti... Pytačkách malej Yaz! Nech už si Fikretod informácií, ktoré o Ülfetinej pohnutej minulosti odkiaľsi vypriadol Akif, sľuboval čokoľvek, skutočnosť predčí všetky jeho očakávania! Hoci ju nik nevolal, zvedavá Kıymet (Nergis Çorakçı) si nemieni nechať ujsť svatkin veľký deň za žiadnu cenu - preto sa skrátka drzo pozve sama!

Aj keď všetci dobre vedia, prečo sa tu dnes zišli, konverzácia v obývačke u Boranovcov nápadne viazne. Vlastne, nepochybne je to práve preto. Ani kostrbaté Senemine pokusy rozprúdiť aspoň debatu o počasí tomu veľmi nepomáhajú...

Sledujte v stredu, 1. decembra, o 0.25!