Neželaná nevesta cover

DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Neželaná nevesta II.: 25. a 26. epizóda

01. 12 2021 02:00 | Alexandra Stahlová
Neželaná nevesta II.: 25. a 26. epizóda
Neželaná nevesta II.: 25. a 26. epizóda Foto: Global Agency

Akif neočakáva, ako veľmi ho vykoľají, keď mu Senem, o ktorej nevere je presvedčený, nedvihne telefón. Následky sú nepredstaviteľné – pre Faruka!

Garipove (Tamer Levent) úprimné slová plné lísky a nádeje roztopia všetky srdcia v miestnosti, aj Faruk (Özcan Deniz), Fikret (Salih Bademci) a Osman (Güven Murat Akpınar) majú čo robiť, aby sa od dojatia nerozplakali. Ülfet (Meral Çetinkaya) dnes naozaj nemá svoj najšťastnejší deň. Už Esmine (İpek Bilgin) zásnuby len o poschodie nižšie ju zabíjajú, no korunu jej poníženiu nasadí nečakaná návšteva zo samotného pekla... Sedef (Yeşim Salkım), milenka jej nezvestného manžela! Süreyya (Aslı Enver), İpek (Dilara Aksüyek) a Nurgül (Pelinsu Pir) sa idú ušúľať od smiechu, ako kyslo sa Faruk s Fikretom tvária pred spoločnými raňajkami, na ktoré ich pozval ich budúci „nový otecko“!

Dilaru (Neslihan Arslan) najskôr obleje ľadový pot a vzápätí horúčava, keď jej právnička oznámi neuveriteľnú, ba až šialenú správu. Ako inak, ide o Adema (Fırat Tanış). Ktovie, ako by sa asi Senem (Neslihan Yeldan) zatvárila, keby vedela, že Akif (Fatih Koyunoğlu) intenzívne pátra po jej kamarátke Güneş (Nihal Yalçın). Teda, po jej alter egu z predošlého života. Keďže Süreyya už Faruka pozná ako svoje topánky, nájde spôsob, ako mu aspoň ako-tak uveriteľne pomôcť vyvliecť sa zo situácie, ktorá mu je neprehliadnuteľne proti srsti. No Fikret také šťastie nemá.

Babskými klebetníkmi naočkovaný Akif je čoraz viac presvedčený, že čudné správanie jeho milovanej ženušky môže mať len jedno jediné vysvetlenie – že mu je Senem neverná...

Süreyya a İpek temer štikútajú od smiechu, ako sa ich svokre podarilo napáliť ich. Kto by si pomyslel, že stará dáma vie byť taká spontánna? Güneş si robí veľké starosti o Ülfet, ktorá sa správa v poslednom čase správa naozaj veľmi čudne – a jej nepokoj ešte vzrastie, keď po prvý raz nazrie do priateľkinho útočiska. Keď právom nahnevaná Dilara príde do vily, aby Ademovi poriadne vyčistila žalúdok, nečakané prekvapenie, ktoré jej prichystal, ju vydesí! Pohľad na Ülfet, ktorá vyzerá tak neuveriteľne krehko, akoby za pár dní ostarla o desať i viac rokov, akoby náhle úplne spriesvitnela, vháňa citlivej Güneş do očí horúce slzy.

Aj keď správa o Sedefinom návrate mnohé vysvetľuje, Güneş nechápe, prečo sa Ülfet, ktorú vždy poznala ako nezlomnú bojovníčku, ktorú nikto nikdy neuvidí na kolenách, zrazu úplne opustila. Keď Faruk požiada Akifa, aby mu na rovinu povedal, čo rieši s Fikretom, Akif mu naservíruje vcelku uveriteľnú historku. Napokon, túto otázku očakával... Neočakáva však, ako veľmi ho vykoľají, keď mu Senem, o ktorej nevere je presvedčený, nedvihne telefón. Následky sú nepredstaviteľné – pre Faruka!

Čoraz otrávenejší Fikret už v Garipovom dome nevydrží ani minútu. Staršieho brata, ktorý si s prechádzkou zjavne naschvál dáva načas, by najradšej zaškrtil. No keď vypukne nečakané peklo, je mu Faruka temer ľúto...

Sledujte vo štvrtok, 2. decembra, o 0.25!