DOMA • PONDELOK - ŠTVRTOK • 20:30

Neželaná nevesta - NOVÉ ČASTI: 26. epizóda

12. 08 2019 22:20 | Alexandra Stahlová
Neželaná nevesta - NOVÉ ČASTI: 26. epizóda
Neželaná nevesta - NOVÉ ČASTI: 26. epizóda Foto: Global Agency

Akif neočakáva, ako veľmi ho vykoľají, keď mu Senem, o ktorej nevere je presvedčený, nedvihne telefón. Následky sú nepredstaviteľné – pre Faruka!

Süreyya (Aslı Enver) a İpek (Dilara Aksüyek) temer štikútajú od smiechu, ako sa ich svokre (İpek Bilgin) podarilo napáliť ich. Kto by si pomyslel, že stará dáma vie byť taká spontánna? Güneş (Nihal Yalçın) si robí veľké starosti o Ülfet (Meral Çetinkaya), ktorá sa správa v poslednom čase správa naozaj veľmi čudne – a jej nepokoj ešte vzrastie, keď po prvý raz nazrie do priateľkinho útočiska. Keď právom nahnevaná Dilara (Neslihan Arslan) príde do vily, aby Ademovi (Fırat Tanış) poriadne vyčistila žalúdok, nečakané prekvapenie, ktoré jej prichystal, ju vydesí! Pohľad na Ülfet, ktorá vyzerá tak neuveriteľne krehko, akoby za pár dní ostarla o desať i viac rokov, akoby náhle úplne spriesvitnela, vháňa citlivej Güneş do očí horúce slzy.

Aj keď správa o Sedefinom (Yeşim Salkım) návrate mnohé vysvetľuje, Güneş nechápe, prečo sa Ülfet, ktorú vždy poznala ako nezlomnú bojovníčku, ktorú nikto nikdy neuvidí na kolenách, zrazu úplne opustila. Keď Faruk (Özcan Deniz) požiada Akifa (Fatih Koyunoğlu), aby mu na rovinu povedal, čo rieši s Fikretom (Salih Bademci), Akif mu naservíruje vcelku uveriteľnú historku. Napokon, túto otázku očakával... Neočakáva však, ako veľmi ho vykoľají, keď mu Senem (Neslihan Yeldan), o ktorej nevere je presvedčený, nedvihne telefón. Následky sú nepredstaviteľné – pre Faruka!

Čoraz otrávenejší Fikret už v Garipovom (Tamer Levent) dome nevydrží ani minútu. Staršieho brata, ktorý si s prechádzkou zjavne naschvál dáva načas, by najradšej zaškrtil. No keď vypukne nečakané peklo, je mu Faruka temer ľúto...

Sledujte v utorok, 13. augusta, o 21.30!

 

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Neželaná nevesta: NOVÉ ČASTI - v pondelok, 9. decembra, o 20.30!
Sledujte celé epizody na