Neželaná nevesta cover

DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Neželaná nevesta II.: 27. a 28. epizóda

02. 12 2021 02:00 | Alexandra Stahlová
Neželaná nevesta II.: 27. a 28. epizóda
Neželaná nevesta II.: 27. a 28. epizóda Foto: Global Agency

Zahanbená Esma napokon Garipovi prezradí, čo sa dialo v jej vnútri v ten prekliaty deň, keď sa zrazu, ani nevie ako, ocitla vo vile.

Stretnutie so Sedef (Yeşim Salkım), ktorá je zjavne rozhodnutá z toho, čo vie, vytĺcť čo najviac, Güneş (Nihal Yalçın) poriadne vykoľají. Sama síce má veľa čo stratiť, no bez váhania riskuje úplne všetko, len aby ochránila Ülfet (Meral Çetinkaya), ktorá jej je ako mama. Fikret (Salih Bademci) je v šoku, keď mu Akif (Fatih Koyunoğlu) hneď zahorúca prezradí, čo sa práve dozvedel... Pravdu o tom, kto je Güneş naozaj! Süreyya (Aslı Enver) si nemôže pomôcť – uťahovať si z Faruka (Özcan Deniz) po tom, čo Akifovou zásluhou vyviedol, je skrátka príliš veľkým a príliš lákavým pokušením! Adema (Fırat Tanış) pobaví, ako Güneş vypení, keď mu omylom zavolá a jeho podpichovanie namiesto pozdravu ju expresne vytočí. V tejto zaujímavej žene sa akosi nie a nie vyznať... Pre Nazifa (Muharrem Türkseven) je temer nemožné vzdorovať v čomkoľvek novému pánovi, z ktorého má nefalšovanú hrôzu, a tak netrvá dlho a prezradí mu, čo by si mal radšej nechať pre seba. Niečo o Dilare (Neslihan Arslan)!

Süreyyu vystraší, keď sa jej Ülfet zvezie v mdlobách k nohám. Spolu s Nurgül (Pelinsu Pir) jej pomôžu, čím však seba i ju nechtiac vystavia nepríjemnej situácii. Vo dverách sa totiž zrazu zjaví nič netušiaca Esma (İpek Bilgin). Faruk s obavami sleduje, že İpek (Dilara Aksüyek) má v otázke firemnej stratégie prekvapivo silné argumenty pre projekt, ktorý je pravým opakom toho jeho...

Aj keď Osmana (Güven Murat Akpınar) nečakaný návštevník klopúci na jeho dvere očividne dosť zaskočí, je úctyhodné, že aj v potenciálne nebezpečnej situácii si dokáže zachovať chladnú hlavu.

Oslavy tridsiatych narodenín Ülfetinej spoločnosti sú naozaj veľkolepé. Hviezda večera, hrdá majiteľka, sa skvelo baví, no spokojný úsmev na jej tvári sa zmení na kŕčovitý úškľabok, keď v dave zazrie elegantnú Esmu, spokojne zavesenú do Garipa (Tamer Levent), aj so synmi a nevestami. Vo chvíli, keď zbadá na Esminom prste veľavýznamný prsteň, onen úškľabok nahradí trochu desivý úsmev žraloka zahnaného do úzkych. To sa však ani nedá porovnať s tým, ako sa od nefalšovanej hrôzy zmení celá jej tvár v momente, keď na scénu vypochoduje nepozvaný hosť - Sedef -, a chopí sa mikrofónu. Fikret, na rozdiel od zvyšku nič netušiacich hostí, hneď pochopí temný druhý zmysel slov, ktoré tá žena vo svojom prejave doslova vypľúva smerom k Ülfet a Güneş, akoby boli jed. Pobavene si uvedomí, kto tá žena je a... Ponúkne jej spoluprácu!

Faruk hneď vie, že sa muselo stať niečo nepredstaviteľné, keď mu nezvyčajne skoro zatelefonuje vykoľajený Fikret a požiada ho o stretnutie. So Süreyyou sa rozhodnú zatiaľ, kým nevedia, o čo ide, İpek nič nepovedať, aby sa zbytočne netrápila. Nuž, kiežby si aj ich švagriná dávala taký pozor na jazyk! Zahanbená Esma napokon Garipovi prezradí, čo sa dialo v jej vnútri v ten prekliaty deň, keď sa zrazu, ani nevie ako, ocitla vo vile.

Ülfet je pripravená na najhoršie, keď zrazu ktosi zazvoní pri jej dverách. Nečakaná návšteva ju natoľko zaskočí, že zabudne urobiť niečo, čo zatiaľ ešte nikdy – zabudne zavrieť dvere na svojom útočisku...

Sledujte v piatok, 3. decembra, o 0.30!