DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Neželaná nevesta - NOVÉ ČASTI: 28. epizóda

14. 08 2019 22:20 | Alexandra Stahlová
Neželaná nevesta - NOVÉ ČASTI: 28. epizóda
Neželaná nevesta - NOVÉ ČASTI: 28. epizóda Foto: Global Agency

Zahanbená Esma napokon Garipovi prezradí, čo sa dialo v jej vnútri v ten prekliaty deň, keď sa zrazu, ani nevie ako, ocitla vo vile.

Oslavy tridsiatych narodenín Ülfetinej (Meral Çetinkaya) spoločnosti sú naozaj veľkolepé. Hviezda večera, hrdá majiteľka, sa skvelo baví, no spokojný úsmev na jej tvári sa zmení na kŕčovitý úškľabok, keď v dave zazrie elegantnú Esmu (İpek Bilgin), spokojne zavesenú do Garipa (Tamer Levent), aj so synmi a nevestami. Vo chvíli, keď zbadá na Esminom prste veľavýznamný prsteň, onen úškľabok nahradí trochu desivý úsmev žraloka zahnaného do úzkych. To sa však ani nedá porovnať s tým, ako sa od nefalšovanej hrôzy zmení celá jej tvár v momente, keď na scénu vypochoduje nepozvaný hosť - Sedef (Yeşim Salkım) -, a chopí sa mikrofónu. Fikret (Salih Bademci), na rozdiel od zvyšku nič netušiacich hostí, hneď pochopí temný druhý zmysel slov, ktoré tá žena vo svojom prejave doslova vypľúva smerom k Ülfet a Güneş (Nihal Yalçın), akoby boli jed. Pobavene si uvedomí, kto tá žena je a... Ponúkne jej spoluprácu!

Faruk (Özcan Deniz) hneď vie, že sa muselo stať niečo nepredstaviteľné, keď mu nezvyčajne skoro zatelefonuje vykoľajený Fikret a požiada ho o stretnutie. So Süreyyou (Aslı Enver) sa rozhodnú zatiaľ, kým nevedia, o čo ide, İpek (Dilara Aksüyek) nič nepovedať, aby sa zbytočne netrápila. Nuž, kiežby si aj ich švagriná dávala taký pozor na jazyk! Zahanbená Esma napokon Garipovi prezradí, čo sa dialo v jej vnútri v ten prekliaty deň, keď sa zrazu, ani nevie ako, ocitla vo vile.

Ülfet je pripravená na najhoršie, keď zrazu ktosi zazvoní pri jej dverách. Nečakaná návšteva ju natoľko zaskočí, že zabudne urobiť niečo, čo zatiaľ ešte nikdy – zabudne zavrieť dvere na svojom útočisku...

Sledujte vo štvrtok, 15. augusta, o 21.30!

 

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Neželaná nevesta: FINÁLE SERIÁLU - v pondelok až štvrtok o 20.30!
Sledujte celé epizody na