Neželaná nevesta cover

DOMA • UTOROK - PIATOK • 0:30 •

Neželaná nevesta II.: 29. a 30. epizóda

03. 12 2021 02:10 | Alexandra Stahlová
Neželaná nevesta II.: 29. a 30. epizóda
Neželaná nevesta II.: 29. a 30. epizóda Foto: Global Agency

Kým Süreyya, Faruk, Osman a dokonca i Esma hľadajú spôsob, ako pomôcť, krehký vzťah Fikreta a İpek sa začne rútiť v ústrety ďalšej vážnej kríze!

Keď nešťastná Ülfet (Meral Çetinkaya), že má toho s nežnou Süreyyou (Aslı Enver) spoločného viac, než si dokázala predstaviť, už sa viac pred ňou nehanbí hovoriť o najboľavejšom období svojho života a jeho následkov, z ktorých sa nikdy celkom nespamätala. Faruk (Özcan Deniz) je prekvapený, ale tak trochu i dojatý a hrdý, keď mu Fikret (Salih Bademci) konečne povie všetko, čo dosiaľ tajil – a prečo. Zdá sa, že bratia po všetkom, čo majú za sebou, konečne pochopili, čo jeden v druhom majú a že spolu sú nielen silnejší, ale i šťastnejší. Na oplátku za dôveru, ktorou ju poctila, Süreyya porozpráva Ülfet o svojich najťažších dňoch a poradí jej, ako sa dočkať odpustenia aj útechy, po ktorých tak dlho tak veľmi túži. Güneş (Nihal Yalçın) sa neprehliadnuteľne nahodená a nastyleovaná vyberie do vily, no Adem (Fırat Tanış) nie je doma. Akoby to samo osebe nebolo dosť nepríjemné, vystresovaný Nazif (Muharrem Türkseven) priamo pred ňou dostane ďalší zo svojich záchvatov panickej veselosti!

Hoci Süreyya pôvodne nechcela nikomu nič vravieť, pred Farukom mlčať nedokáže. Povie mu všetko, čo zistila o Ülfet. A dobre urobí, posledný kúsok skladačky tak zapadne na svoje miesto! Teraz ju už Faruk môže zasvätiť do podrobností temného príbehu, ktorý kúsok po kúsku dosiaľ skladali len Fikret s Akifom (Fatih Koyunoğlu). Adem požiada Dilaru (Neslihan Arslan) o láskavosť a ona, na Osmanovo (Güven Murat Akpınar) prekvapenie, bez akýchkoľvek námietok či protestov súhlasí.

Stačí jediný pohľad na novo zariadenú detskú izbu a Güneş považuje kapitolu Adem za definitívne uzavretú. Páči sa jej síce, no má aj svoje zásady! Faruk sa rozhodne otvorene, bez zbytočných okolkov, porozprávať s tetou. O všetkom...

Ülfet vystraší, keď sa priamo od zdroja dozvie, že Faruk i Fikret poznajú jej najboľavejšie tajomstvá. Ešte viac ju však zaskočí, že napriek všetkému, čo sa medzi nimi stalo, neplánujú nič z toho zneužiť proti nej. İpek (Dilara Aksüyek) urobí chybu, keď sa s Okanom (Kaan Çakır) možno až príliš otvorene začne baviť o súkromí. Kým Süreyya sa nedokáže ubrániť úsmevu, keď im Emir (Artun Kasapoğlu) predstaví svoju priateľku Derin, šokovaný Faruk najprv doslova skamenie, pretože sa zrazu cíti strašne starý... No keď sa jeho milovaná manželka začne správať ako, ehm, svojho času jej svokra, pochytí ho neovládateľná veselosť!

Počas večere Boranovcov prekvapí vopred neohlásená návšteva – a ešte viac to, čo im prišla povedať. A keď odíde... Nastane čas na pravdu. Nie každý ju, žiaľ, dokáže prijať ako dospelý. A tak kým Süreyya, Faruk, Osman a dokonca i Esma (İpek Bilgin) hľadajú spôsob, ako pomôcť, krehký vzťah Fikreta a İpek sa začne rútiť v ústrety ďalšej vážnej kríze! Netušené novinky o Ademovi a Dilare jej najlepšej priateľke na chvíľu úplne vyrazia dych.

Kým trochu smutná a trochu zahanbená Esma nájde útechu v Garipovom (Tamer Levent) mocnom náručí, Ülfet je na svoj smútok opäť úplne sama. Rovnako ako jej chránenkyňa Güneş...

Sledujte v utorok, 7. decembra, o 0.25!