DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Neželaná nevesta - NOVÉ ČASTI: 29. epizóda

15. 08 2019 22:20 | Alexandra Stahlová
Neželaná nevesta - NOVÉ ČASTI: 29. epizóda
Neželaná nevesta - NOVÉ ČASTI: 29. epizóda Foto: Global Agency

Keď posledný kúsok skladačky zapadne na svoje miesto, Faruk zasvätí Süreyyu do podrobností temného príbehu, ktorý dosiaľ skladali len Fikret s Akifom.

Keď nešťastná Ülfet (Meral Çetinkaya), že má toho s nežnou Süreyyou (Aslı Enver) spoločného viac, než si dokázala predstaviť, už sa viac pred ňou nehanbí hovoriť o najboľavejšom období svojho života a jeho následkov, z ktorých sa nikdy celkom nespamätala. Faruk (Özcan Deniz) je prekvapený, ale tak trochu i dojatý a hrdý, keď mu Fikret (Salih Bademci) konečne povie všetko, čo dosiaľ tajil – a prečo. Zdá sa, že bratia po všetkom, čo majú za sebou, konečne pochopili, čo jeden v druhom majú a že spolu sú nielen silnejší, ale i šťastnejší. Na oplátku za dôveru, ktorou ju poctila, Süreyya porozpráva Ülfet o svojich najťažších dňoch a poradí jej, ako sa dočkať odpustenia aj útechy, po ktorých tak dlho tak veľmi túži. Güneş (Nihal Yalçın) sa neprehliadnuteľne nahodená a nastyleovaná vyberie do vily, no Adem (Fırat Tanış) nie je doma. Akoby to samo osebe nebolo dosť nepríjemné, vystresovaný Nazif (Muharrem Türkseven) priamo pred ňou dostane ďalší zo svojich záchvatov panickej veselosti!

Hoci Süreyya pôvodne nechcela nikomu nič vravieť, pred Farukom mlčať nedokáže. Povie mu všetko, čo zistila o Ülfet. A dobre urobí, posledný kúsok skladačky tak zapadne na svoje miesto! Teraz ju už Faruk môže zasvätiť do podrobností temného príbehu, ktorý kúsok po kúsku dosiaľ skladali len Fikret s Akifom (Fatih Koyunoğlu). Adem požiada Dilaru (Neslihan Arslan) o láskavosť a ona, na Osmanovo (Güven Murat Akpınar) prekvapenie, bez akýchkoľvek námietok či protestov súhlasí.

Stačí jediný pohľad na novo zariadenú detskú izbu a Güneş považuje kapitolu Adem za definitívne uzavretú. Páči sa jej síce, no má aj svoje zásady! Faruk sa rozhodne otvorene, bez zbytočných okolkov, porozprávať s tetou. O všetkom...

Sledujte v pondelok, 19. augusta, o 21.30!

 

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Neželaná nevesta: FINÁLE SERIÁLU - v pondelok až štvrtok o 20.30!
Sledujte celé epizody na