DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Neželaná nevesta - NOVÉ ČASTI: 30. epizóda

19. 08 2019 22:20 | Alexandra Stahlová
Neželaná nevesta - NOVÉ ČASTI: 30. epizóda
Neželaná nevesta - NOVÉ ČASTI: 30. epizóda Foto: Global Agency

Kým Süreyya, Faruk, Osman a dokonca i Esma hľadajú spôsob, ako pomôcť, krehký vzťah Fikreta a İpek sa začne rútiť v ústrety ďalšej vážnej kríze!

Ülfet (Meral Çetinkaya) vystraší, keď sa priamo od zdroja dozvie, že Faruk (Özcan Deniz) i Fikret (Salih Bademci) poznajú jej najboľavejšie tajomstvá. Ešte viac ju však zaskočí, že napriek všetkému, čo sa medzi nimi stalo, neplánujú nič z toho zneužiť proti nej. İpek (Dilara Aksüyek) urobí chybu, keď sa s Okanom (Kaan Çakır) možno až príliš otvorene začne baviť o súkromí. Kým Süreyya (Aslı Enver) sa nedokáže ubrániť úsmevu, keď im Emir (Artun Kasapoğlu) predstaví svoju priateľku Derin, šokovaný Faruk najprv doslova skamenie, pretože sa zrazu cíti strašne starý... No keď sa jeho milovaná manželka začne správať ako, ehm, svojho času jej svokra, pochytí ho neovládateľná veselosť!

Počas večere Boranovcov prekvapí vopred neohlásená návšteva – a ešte viac to, čo im prišla povedať. A keď odíde... Nastane čas na pravdu. Nie každý ju, žiaľ, dokáže prijať ako dospelý. A tak kým Süreyya, Faruk, Osman (Güven Murat Akpınar) a dokonca i Esma (İpek Bilgin) hľadajú spôsob, ako pomôcť, krehký vzťah Fikreta a İpek sa začne rútiť v ústrety ďalšej vážnej kríze! Netušené novinky o Ademovi (Fırat Tanış) a Dilare (Neslihan Arslan) jej najlepšej priateľke na chvíľu úplne vyrazia dych.

Kým trochu smutná a trochu zahanbená Esma nájde útechu v Garipovom (Tamer Levent) mocnom náručí, Ülfet je na svoj smútok opäť úplne sama. Rovnako ako jej chránenkyňa Güneş (Nihal Yalçın)...

Sledujte v utorok, 20. augusta, o 21.25!

 

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Neželaná nevesta: FINÁLE SERIÁLU - v pondelok až štvrtok o 20.30!
Sledujte celé epizody na