DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Neželaná nevesta - NOVÉ ČASTI: 31. epizóda

20. 08 2019 22:20 | Alexandra Stahlová
Neželaná nevesta - NOVÉ ČASTI: 31. epizóda
Neželaná nevesta - NOVÉ ČASTI: 31. epizóda Foto: Global Agency

Neborák Akif ťažko nesie, keď mu Senem položartom-polovážne vyčistí žalúdok. No z Farukovej reakcie má nefalšovanú hrôzu... Akoby ho vôbec nepoznal!

Adem (Fırat Tanış) sa mýli, pretože Garipa (Tamer Levent) neberie vážne a jeho ponuku považuje len za zlý vtip nesúci rukopis Faruka (Özcan Deniz) a Esmy (İpek Bilgin). No na sedení u psychologičky İdil (Tilbe Saran) sa jeho spočiatku dosť vyhranený postoj i rétorika začínajú pozvoľna meniť. Kto by si pomyslel, že Ülfet (Meral Çetinkaya) a Esma sa jedného dňa nielenže dokážu navzájom pochopiť, ale i odpustiť si, súcitiť jedna s druhou a dokonca pri sebe stáť v ťažkých chvíľach? Nuž, človek sa učí celý život... Radosť z úspechu, v ktorý naozaj ani nedúfali, Faruka a Fikreta (Salih Bademci) na chvíľu zmení na malých chlapcov.

Adem (Fırat Tanış) ešte nikdy nebol taký šťastný, dojatý a nekonečne vďačný, ako vo chvíli, keď na ultrazvuku po prvý raz uvidí svoje dieťatko a vypočuje si je srdiečko – a zároveň veľmi nešťastný, smutný a zahanbený. Neborák Akif (Fatih Koyunoğlu) ťažko nesie, keď mu Senem (Neslihan Yeldan) položartom-polovážne vyčistí žalúdok. No z Farukovej reakcie má nefalšovanú hrôzu... Akoby ho vôbec nepoznal!

Bez toho, aby to s kýmkoľvek dopredu prebrala, Ülfet na narýchlo zvolanej tlačovej konferencii odpáli bombu, ktorá ju nepochybne bude stáť oveľa, oveľa viac, než len kariéru, ktorá pre ňu ešte donedávna bola všetkým...

Sledujte v stredu, 21. augusta, o 21.25!

 

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Neželaná nevesta: FINÁLE SERIÁLU - v pondelok až štvrtok o 20.30!
Sledujte celé epizody na