DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Neželaná nevesta - NOVÉ ČASTI: 33. epizóda

22. 08 2019 22:20 | Alexandra Stahlová
Neželaná nevesta - NOVÉ ČASTI: 33. epizóda
Neželaná nevesta - NOVÉ ČASTI: 33. epizóda Foto: Global Agency

To, že sa karta zrejme naozaj konečne obrátila si bratia Boranovci pripustia až vo chvíli, keď sa vrátia do svojho druhého domova... Do otcovej kancelárie.

Aj keď sa Güneş (Nihal Yalçın) snaží nedať na sebe nič znať, Ademova (Fırat Tanış) návšteva ju veľmi poteší. A hoci sa aj on snaží predstierať, že je nad vecou, srdce mu radostne poskočí, keď mu ponúkne strechu nad hlavou... Esmu (İpek Bilgin) dojme, ako úprimne sa Gülistan (Eren Balkan), Nazif (Muharrem Türkseven), Nurgül (Pelinsu Pir) a Mustafa (Ahmet Sabri Özmener) tešia, že sú zase všetci spolu. Keď Emir (Artun Kasapoğlu) zrazu zmizne, Faruk (Özcan Deniz) a Süreyya (Aslı Enver) po prvý raz zakúsia úskalia neľahkého života s dieťaťom v puberte... Hoci sú Senem (Neslihan Yeldan) a Akif (Fatih Koyunoğlu) už nejaký ten piatok manželia, zjavne ešte stále nepochopili tajomstvo úspešných rozhovorov o dôležitých veciach. Správne, odpoveď je na rovinu!

Kıymet (Nergis Çorakçı) sa ako veľká voda dovalí do vily Boranovcov. Oficiálne, aby privítala svatku Esmu. Neoficiálne, ako inak, kvôli klebetám. A tiež s istou novinkou pre İpek (Dilara Aksüyek) a Fikreta (Salih Bademci). To, že sa karta zrejme naozaj konečne obrátila si bratia Boranovci pripustia až vo chvíli, keď sa vrátia do svojho druhého domova... Do otcovej kancelárie. Senem sa opäť raz podarí streliť ukážkového capa. Ako inak, ide o Esmu...

Niektoré veci sa síce zrejme nikdy nezmenia, no niektoré rozhodne áno, o tom niet pochýb. Neklamným znakom, že vo vile zavial (alebo už onedlho iste zaveje) nový vietor, je neprehliadnuteľná zmena v čele stola.

Sledujte v pondelok, 26. augusta, o 21.30!

 

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Neželaná nevesta: FINÁLE SERIÁLU - v pondelok až štvrtok o 20.30!
Sledujte celé epizody na