DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Neželaná nevesta - NOVÉ ČASTI: 35. epizóda

27. 08 2019 22:20 | Alexandra Stahlová
Neželaná nevesta - NOVÉ ČASTI: 35. epizóda
Neželaná nevesta - NOVÉ ČASTI: 35. epizóda Foto: Global Agency

Pre Süreyyu je veľmi ťažké nájsť vhodné slová útechy pre rozrušenú Dilaru, ktorú trápia výčitky pre minulé hriechy i strach z neistej budúcnosti.

Ťažko povedať, kto je viac šokovaný z ich naozaj dosť neobvyklého „zoznámenia“ – či plachý Osman (Güven Murat Akpınar), alebo İpekina (Dilara Aksüyek) svojrázna sesternica Gülbin (Aylin Aslım)? Všetkých poriadne prekvapí, keď sa na večierku objaví človek, ktorého by tu hostia, ani mnohí z rodiny rozhodne nečakali... Adem (Fırat Tanış). No ešte väčším prekvapením je bez debaty fakt, že je oficiálne pozvaný! A to je, nielen na Fikretovo (Salih Bademci) a Osmanovo zdesenie, iba začiatok.

Pre Süreyyu (Aslı Enver) je veľmi ťažké nájsť vhodné slová útechy pre rozrušenú Dilaru (Neslihan Arslan), ktorú trápia výčitky pre minulé hriechy i strach z neistej budúcnosti. Osman je v šoku, keď sa vďaka nevyspytateľnej Gülbin a jej zlomenému srdcu dostane do nečakaných problémov.

Paradoxne sa zdá, že jediný, kto naozaj rozumie Farukovmu (Özcan Deniz) kontroverznému rozhodnutiu... Je Garip (Tamer Levent).

Sledujte v stredu, 28. augusta, o 21.25!

 

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Neželaná nevesta: FINÁLE SERIÁLU - v pondelok až štvrtok o 20.30!
Sledujte celé epizody na