DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Neželaná nevesta - NOVÉ ČASTI: 36. epizóda

28. 08 2019 22:20 | Alexandra Stahlová
Neželaná nevesta - NOVÉ ČASTI: 36. epizóda
Neželaná nevesta - NOVÉ ČASTI: 36. epizóda Foto: Global Agency

Keď sa Güneş a Adem znova stretnú, je to akoby sa ani nikdy nerozlúčili. Sú dokonale zosynchronizovaní!

Keď Esma (İpek Bilgin) synom oznámi svoje rozhodnutie, atmosféra v miestnosti razom nepríjemne zhustne, a aj keď sa Süreyya (Aslı Enver) s İpek (Dilara Aksüyek) prezieravo vytratia, nepomôže to. Práve naopak – zdá sa, že vzťah medzi matkou a synmi, ale i vzťah Faruka (Özcan Deniz) a Fikreta (Salih Bademci) prechádza ďalšou vážnou krízou... Ešteže na každý neduh niekde existuje liek a Süreyya má vždy v talóne nejaké prekvapenie! Keď Garip (Tamer Levent) zistí, prečo sa k nemu synovia jeho nastávajúcej správajú tak, ako sa správajú, trošku ju usmerní. Vo svojom záujme, i v tom jej. Ale keďže ju chápe a nadovšetko ľúbi, zbytočne nevzdoruje.

Aj keď mu naozaj nemožno uprieť, že sa v poslednom čase veľmi snaží, Fikret sa zjavne nikdy celkom nezmení, a tak sa mu podarí hneď v prvý deň dotknúť Okana (Kaan Çakır) aj İpek! Dilara (Neslihan Arslan) je uveličená, keď pochopí, čo znamená Süreyyino a Senemino (Neslihan Yeldan) prekvapenie. No vzápätí opäť posmutnie. Keď sa Güneş (Nihal Yalçın) a Adem (Fırat Tanış) znova stretnú, je to akoby sa ani nikdy nerozlúčili. Sú dokonale zosynchronizovaní!

Nurgül (Pelinsu Pir) na chvíľku zneistie, keď si uvedomí, že si Esma vôbec nepamätá niečo, o čom už spolu hovorili. Krehkým mostom porozumenia preklenutá priepasť medzi İpek a Fikretom sa znova začne nebezpečne prehlbovať...

Sledujte v pondelok, 2. septembra, o 21.30!

 

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Neželaná nevesta: FINÁLE SERIÁLU - v pondelok až štvrtok o 20.30!
Sledujte celé epizody na