DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Neželaná nevesta - NOVÉ ČASTI: 37. epizóda

02. 09 2019 22:20 | Alexandra Stahlová
Neželaná nevesta - NOVÉ ČASTI: 37. epizóda
Neželaná nevesta - NOVÉ ČASTI: 37. epizóda Foto: Global Agency

Vnímavej psychologičke İdil neujde, že sa Adem od ich posledného sedenia dosť zmenil. Žiaľ, znova k horšiemu...

Hoci Kıymet (Nergis Çorakçı) maximálne vyhovuje, že ctihodné dámy v Burse neprestajne trkocú o Esme (İpek Bilgin), keď sa jej svatka zrazu objaví priamo za ňou, dobrá nálada ju razom prejde. İpek (Dilara Aksüyek veľmi škrie, že ju Fikret (Salih Bademci) nedokáže patrične oceniť – a o to viac, keď ich čoraz napätejší vzťah porovnáva s Farukovým (Özcan Deniz) a Süreyyiným (Aslı Enver). Okan (Kaan Çakır) si nechtiac vypočuje veľmi emotívny telefonát İpek s matkou, ktorý do bodky potvrdí informácie o jej súkromí, čo sa k nemu len nedávno dostali. A tak, aby ju potešil, urobí niečo nečakané. Senem (Neslihan Yeldan) temer z nôh spadne, keď len čo sa rozlúči s Dilarou (Neslihan Arslan), natrafí na Adema (Fırat Tanış) a... Jeho novú priateľku Güneş (Nihal Yalçın)!

Fikret vlastne ani nevie prečo, ale každým dňom viac a viac neznáša Okana. A neskutočná zúrivosť, ktorá sa ho zmocňuje, sa opäť začína premietať do jeho vzťahu so starším bratom. Vnímavej psychologičke İdil (Tilbe Saran) neujde, že sa Adem od ich posledného sedenia dosť zmenil. Žiaľ, znova k horšiemu... Ktosi zavesí na internet video s Nazifovou (Muharrem Türkseven) nedávnou ukážkovou nakladačkou.

Poznanie, že to medzi jej synmi opäť povážlivo škrípe, láme Esme srdce. Süreyya sa veľmi snaží dodržať sľub, ktorý kedysi dala Begüm (Özge Borak) a byť Emirovi (Artun Kasapoğlu) dobrou priateľkou i mamou...

Sledujte v utorok, 3. septembra, o 21.25!

 

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Neželaná nevesta: FINÁLE SERIÁLU - v pondelok až štvrtok o 20.30!
Sledujte celé epizody na