Neželaná nevesta cover

DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Neželaná nevesta II.: 39. a 40. epizóda

14. 12 2021 02:25 | Alexandra Stahlová
Neželaná nevesta II.: 39. a 40. epizóda
Neželaná nevesta II.: 39. a 40. epizóda Foto: Global Agency

Pohľad na doráňaného Adema na prístrojoch láme Güneş srdce. Pôsobí tak neskutočne zraniteľne, že sa ani neodváži ísť za ním.

Farukov (Özcan Deniz) nie bezdôvodný hnev razom vystriedajú obavy a výčitky svedomia, keď sa od Süreyye (Aslı Enver) dozvie o maminej (İpek Bilgin) náhlej nevoľnosti. Všetkým Boranovcom, no najmä İpek (Dilara Aksüyek), padne zo srdca obrovský kameň, keď dostanú dobré správy o Fikretovi (Salih Bademci). Naopak, veľmi ťažko je zatiaľ Dilare (Neslihan Arslan), pretože Adem (Fırat Tanış) je ešte stále na operačke – a nech už sa medzi ňou a otcom jej dieťatka stalo čokoľvek, nechce, aby vyrastalo bez jeho lásky.

Osman (Güven Murat Akpınar), Nurgül (Pelinsu Pir) a Esma sú poriadne zaskočení, keď zrazu pred vilou zoskočí z bicykla divožienka Gülbin (Aylin Aslım). Čo tu asi tak môže chcieť?! Úbohý Osman... Ktovie, ako by sa asi cítil, keby vedel, že už i služobníctvo možno trochu prihorlivo špekuluje, či sa uňho náhodou konečne neschyľuje k svadbe?

Güneş (Nihal Yalçın) má skvelú náladu a chystá večeru pre Adema. O tom, čo sa stalo, nemá ani najmenšie tušenie, pretože o ich vzťahu-nevzťahu vie len hŕstka ľudí – a nikomu z nich, žiaľ, nenapadlo dať jej vedieť...

Esmu správa o tom, ako to naozaj bolo, úplne vykoľají. Nenávidieť Adema a viniť ho zo všetkého zlého pod slnkom bolo také ľahké a dávalo to dokonalý zmysel... Ale čo teraz?! Keď si Emir (Artun Kasapoğlu) vypočuje slová, ktoré Faruk v hlbokom pohnutí adresuje malej Yaz – netušiac, že má nejakého poslucháča -, nesprávne si to vysvetlí. Je nešťastný, pretože si myslí, že pre otca je sestra všetkým a on ničím, že už preňho vôbec nič neznamená! Dilara sa v nemocnici modlí za Ademovo uzdravenie, pre svoje dieťatko... Süreyyu nepredstaviteľne rozčuľuje akčná Özgur (Eylül Su Sapan). Ešte viac ju však zlostí, že jej Faruk akosi pozabudol povedať, že jeho asistent je v skutočnosti asistentka! Güneş razom prejde hnev na Adema, ktorý neodpovedal na žiaden z jej početných telefonátov a odkazov, keď sa – žiaľ, až z médií - napokon dozvie, čo je vo veci.

Faruka pobaví a trochu mu aj polichotí, keď pochopí, prečo Süreyya tak vyvádza kvôli Özgur. Náležite si to užiť však nedokáže, príliš sa totiž trápi kvôli obom svojim ťažko zraneným problémovým bratom. Pohľad na doráňaného Adema na prístrojoch láme Güneş srdce. Pôsobí tak neskutočne zraniteľne, že sa ani neodváži ísť za ním.

Len čo sa Fikret natoľko zotaví, že dokáže opäť vstať z postele, poháňaný strachom a obavami, ale i vďačnosťou a láskou zájde za Ademom, ktorý sa ešte stále neprebral...

Sledujte v stredu, 15. decembra, o 0.40!