DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Neželaná nevesta - NOVÉ ČASTI: 39. epizóda

04. 09 2019 22:20 | Alexandra Stahlová
Neželaná nevesta - NOVÉ ČASTI: 39. epizóda
Neželaná nevesta - NOVÉ ČASTI: 39. epizóda Foto: Global Agency

Osman. Nurgül a Esma sú poriadne zaskočení, keď zrazu pred vilou zoskočí z bicykla divožienka Gülbin. Čo tu asi tak môže chcieť?!

Farukov (Özcan Deniz) nie bezdôvodný hnev razom vystriedajú obavy a výčitky svedomia, keď sa od Süreyye (Aslı Enver) dozvie o maminej (İpek Bilgin) náhlej nevoľnosti. Všetkým Boranovcom, no najmä İpek (Dilara Aksüyek), padne zo srdca obrovský kameň, keď dostanú dobré správy o Fikretovi (Salih Bademci). Naopak, veľmi ťažko je zatiaľ Dilare (Neslihan Arslan), pretože Adem (Fırat Tanış) je ešte stále na operačke – a nech už sa medzi ňou a otcom jej dieťatka stalo čokoľvek, nechce, aby vyrastalo bez jeho lásky.

Osman (Güven Murat Akpınar), Nurgül (Pelinsu Pir) a Esma sú poriadne zaskočení, keď zrazu pred vilou zoskočí z bicykla divožienka Gülbin (Aylin Aslım). Čo tu asi tak môže chcieť?! Úbohý Osman... Ktovie, ako by sa asi cítil, keby vedel, že už i služobníctvo možno trochu prihorlivo špekuluje, či sa uňho náhodou konečne neschyľuje k svadbe?

Güneş (Nihal Yalçın) má skvelú náladu a chystá večeru pre Adema. O tom, čo sa stalo, nemá ani najmenšie tušenie, pretože o ich vzťahu-nevzťahu vie len hŕstka ľudí – a nikomu z nich, žiaľ, nenapadlo dať jej vedieť...

Sledujte vo štvrtok, 5. septembra, o 21.30!

 

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Neželaná nevesta: FINÁLE SERIÁLU - v pondelok až štvrtok o 20.30!
Sledujte celé epizody na