DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Neželaná nevesta - NOVÉ ČASTI: 40. epizóda

05. 09 2019 22:20 | Alexandra Stahlová
Neželaná nevesta - NOVÉ ČASTI: 40. epizóda
Neželaná nevesta - NOVÉ ČASTI: 40. epizóda Foto: Global Agency

Pohľad na doráňaného Adema na prístrojoch láme Güneş srdce. Pôsobí tak neskutočne zraniteľne, že sa ani neodváži ísť za ním.

Esmu (İpek Bilgin) správa o tom, ako to naozaj bolo, úplne vykoľají. Nenávidieť Adema (Fırat Tanış) a viniť ho zo všetkého zlého pod slnkom bolo také ľahké a dávalo to dokonalý zmysel... Ale čo teraz?! Keď si Emir (Artun Kasapoğlu) vypočuje slová, ktoré Faruk (Özcan Deniz) v hlbokom pohnutí adresuje malej Yaz – netušiac, že má nejakého poslucháča -, nesprávne si to vysvetlí. Je nešťastný, pretože si myslí, že pre otca je sestra všetkým a on ničím, že už preňho vôbec nič neznamená! Dilara (Neslihan Arslan) sa v nemocnici modlí za Ademovo uzdravenie, pre svoje dieťatko... Süreyyu (Aslı Enver) nepredstaviteľne rozčuľuje akčná Özgur (Eylül Su Sapan). Ešte viac ju však zlostí, že jej Faruk akosi pozabudol povedať, že jeho asistent je v skutočnosti asistentka! Güneş (Nihal Yalçın) razom prejde hnev na Adema, ktorý neodpovedal na žiaden z jej početných telefonátov a odkazov, keď sa – žiaľ, až z médií - napokon dozvie, čo je vo veci.

Faruka pobaví a trochu mu aj polichotí, keď pochopí, prečo Süreyya tak vyvádza kvôli Özgur. Náležite si to užiť však nedokáže, príliš sa totiž trápi kvôli obom svojim ťažko zraneným problémovým bratom. Pohľad na doráňaného Adema na prístrojoch láme Güneş srdce. Pôsobí tak neskutočne zraniteľne, že sa ani neodváži ísť za ním.

Len čo sa Fikret (Salih Bademci) natoľko zotaví, že dokáže opäť vstať z postele, poháňaný strachom a obavami, ale i vďačnosťou a láskou zájde za Ademom, ktorý sa ešte stále neprebral...

Sledujte v pondelok, 9. septembra, o 21.30!

 

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Neželaná nevesta: FINÁLE SERIÁLU - v pondelok až štvrtok o 20.30!
Sledujte celé epizody na