Neželaná nevesta cover

DOMA • UTOROK - PIATOK • 0:30 •

Neželaná nevesta II.: 41. a 42. epizóda

15. 12 2021 02:15 | Alexandra Stahlová
Neželaná nevesta II.: 41. a 42. epizóda
Neželaná nevesta II.: 41. a 42. epizóda Foto: Global Agency

Senem hneď vie, ktorá bije, keď jej naozaj ukážkovo vytočená Dilara povie o tajomnej novej žene po Ademovom boku.

Nešťastný Adem (Fırat Tanış) robí všetko pre to, aby od seba odohnať úplne každého - Fikreta (Salih Bademci), Faruka (Özcan Deniz), Dilaru (Neslihan Arslan)... Süreyyu (Aslı Enver) hnevá, že namiesto manžela jej telefonáty čoraz častejšie dvíha jeho asistentka Özgur (Eylül Su Sapan). Esma (İpek Bilgin) nikomu nepovie o sérii vyšetrení, ktoré podstupuje na žiadosť rodinného lekára. Fikret odmieta brať lieky a upadá do stále hlbšej a hlbšej depresie. No İpek (Dilara Aksüyek), ktorej na ňom záleží oveľa viac, ako si kedy dokázala predstaviť, to s ním nevzdáva... Akifovi (Fatih Koyunoğlu) stačí len chvíľka v Süreyyinej spoločnosti a pochopí, aký má je švagrinka problém. Nanešťastie ani nie o päť minút sa onen „problém“ zjaví vo dverách!

Pre Esmu je veľmi ťažké vidieť Fikreta takého bezradného. Veľmi by mu chcela pomôcť, no nájsť správne slová nie je ľahké. Obzvlášť, ak ide o Adema... Nurgül (Pelinsu Pir) láme srdce, keď si opäť všimne, že jej milovaná pani nie je úplne v poriadku. Svoje obavy si však nechá iba pre seba.

Hrdý Adem nechce byť na obtiaž, a tak nikomu nedá vedieť o svojom prepustení z nemocnice. No niekto, komu na ňom naozaj úprimne záleží, predpokladal tento vývoj udalostí...

Zdesená Esma sa práve spamätáva zo šoku z nemilosrdnej diagnózy, ktorá už onedlho dramaticky zmení nielen jej život, keď nič netušiaci Garip (Tamer Levent) poriadne zaskočí jej synov nadhodením témy, ktorej sa boja ako čert kríža... Plánovaním svadby! Nečudo, že stačí jediný kratučký telefonát a s Garipom ostanú len Süreyya a malá Yaz. İpek sa kráľovsky zabáva na Fikretovi, ktorý sa v rozrušení opäť správa ako malý chlapec. Esmina zvláštna reakcia Garipa nepríjemne zaskočí, ale aj veľmi raní...

Večne zaneprázdnený Faruk razom zabudne na prácu, keď mu zavolajú z Emirovej (Artun Kasapoğlu) školy naozaj znepokojujúcu správu. Úplne vykoľajená Esma si nevšimne, keď jej v zimnej záhrade vypadnú lieky. Gülistan (Eren Balkan) ich, nanešťastie, považuje za Nazifove (Muharrem Türkseven)... Senem (Neslihan Yeldan) hneď vie, ktorá bije, keď jej naozaj ukážkovo vytočená Dilara povie o tajomnej novej žene po Ademovom boku.

Aj keď je Güneş (Nihal Yalçın) v mnohých ohľadoch oveľa silnejšia ako väčšina žien, jej novému priateľovi sa podarí ju bez väčšej námahy hlboko raniť. No oveľa viac tým ublíži sám sebe!

Sledujte vo štvrtok, 16. decembra, o 0.35!