DOMA • PONDELOK - ŠTVRTOK • 20:30

Neželaná nevesta - NOVÉ ČASTI: 42. epizóda

10. 09 2019 22:20 | Alexandra Stahlová
Neželaná nevesta - NOVÉ ČASTI: 42. epizóda
Neželaná nevesta - NOVÉ ČASTI: 42. epizóda Foto: Global Agency

Senem hneď vie, ktorá bije, keď jej naozaj ukážkovo vytočená Dilara povie o tajomnej novej žene po Ademovom boku.

Zdesená Esma (İpek Bilgin) sa práve spamätáva zo šoku z nemilosrdnej diagnózy, ktorá už onedlho dramaticky zmení nielen jej život, keď nič netušiaci Garip (Tamer Levent) poriadne zaskočí jej synov nadhodením témy, ktorej sa boja ako čert kríža... Plánovaním svadby! Nečudo, že stačí jediný kratučký telefonát a s Garipom ostanú len Süreyya (Aslı Enver) a malá Yaz. İpek (Dilara Aksüyek) sa kráľovsky zabáva na Fikretovi (Salih Bademci), ktorý sa v rozrušení opäť správa ako malý chlapec. Esmina zvláštna reakcia Garipa nepríjemne zaskočí, ale aj veľmi raní...

Večne zaneprázdnený Faruk (Özcan Deniz) razom zabudne na prácu, keď mu zavolajú z Emirovej (Artun Kasapoğlu) školy naozaj znepokojujúcu správu. Úplne vykoľajená Esma si nevšimne, keď jej v zimnej záhrade vypadnú lieky. Gülistan (Eren Balkan) ich, nanešťastie, považuje za Nazifove (Muharrem Türkseven)... Senem (Neslihan Yeldan) hneď vie, ktorá bije, keď jej naozaj ukážkovo vytočená Dilara (Neslihan Arslan) povie o tajomnej novej žene po Ademovom (Fırat Tanış) boku.

Aj keď je Güneş (Nihal Yalçın) v mnohých ohľadoch oveľa silnejšia ako väčšina žien, jej novému priateľovi sa podarí ju bez väčšej námahy hlboko raniť. No oveľa viac tým ublíži sám sebe!

Sledujte v stredu, 11. septembra, o 21.30!

 

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Neželaná nevesta: NOVÉ ČASTI - v pondelok, 9. decembra, o 20.30!
Sledujte celé epizody na