DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Neželaná nevesta - NOVÉ ČASTI: 43. epizóda

11. 09 2019 22:20 | Alexandra Stahlová
Neželaná nevesta - NOVÉ ČASTI: 43. epizóda
Neželaná nevesta - NOVÉ ČASTI: 43. epizóda Foto: Global Agency

Süreyyi už pomaly, ale isto dochádza trpezlivosť s Farukom, ktorý neustále hovorí len o práci. A meno Özgur už nemôže ani počuť!

Aj keď Okana (Kaan Çakır) dosť hnevá, že sa Farukovou (Özcan Deniz) zásluhou strápnil pred potenciálnymi klientmi, hnev ho razom prejde, keď sa dozvie, čo je vo veci. Po telefonáte s Derin (Lal Tayra Bahar) si je Süreyya (Aslı Enver) úplne istá, kde hľadať Emira (Artun Kasapoğlu), a tak okamžite zavolá Farukovi. Ten, žiaľ, situáciu vôbec nezvládne. Ešteže je s ním Akif (Fatih Koyunoğlu). Až keď Esma (İpek Bilgin) navštívi dávnu priateľku v domove pre ťažko chorých pacientov, naplno si uvedomí, aký neutešený osud v nie príliš vzdialenej budúcnosti čaká i ju. Pocíti ochromujúci strach, ktorý jej temer nedovolí dýchať...

Neborák Nazif (Muharrem Türkseven) má po užití nesprávnych liekov znepokojivé halucinácie. Okan, ktorému v tomto stave skríži cestu, má pocit, akoby sa zrazu ocitol v blázinci! Úplne rovnako si však pripadá aj Esma, ktorá sa vráti domov akurát uprostred Nazifovho totálne šialeného výstupu v obývačke. Süreyyi už pomaly, ale isto dochádza trpezlivosť s Farukom, ktorý neustále hovorí len o práci. A meno Özgur (Eylül Su Sapan) už nemôže ani počuť!

Emir si vďaka drobnému nenápadnému znameniu uvedomí, že aj keď mu jeho nebohá mamička (Özge Borak) veľmi, veľmi chýba, istým spôsobom je tu stále s ním.

Sledujte vo štvrtok, 12. septembra, o 21.30!

 

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Neželaná nevesta: FINÁLE SERIÁLU - v pondelok až štvrtok o 20.30!
Sledujte celé epizody na