Neželaná nevesta cover

DOMA • UTOROK - PIATOK • 0:30 •

Neželaná nevesta II.: 47. a 48. epizóda

21. 12 2021 02:10 | Alexandra Stahlová
Neželaná nevesta II.: 47. a 48. epizóda
Neželaná nevesta II.: 47. a 48. epizóda Foto: Global Agency

Esmu skoro vystrie, keď počas tradičnej Noci henny do obývačky vtancuje sporo odetý mladík. No keby tušila, čo sa deje vedľa, porazilo by ju určite!

Süreyyi (Aslı Enver) stačí jediný pohľad na Nurgül (Pelinsu Pir) a vie, že je zle. Na to, s čím sa jej plačúca domáca zdôverí, však nie je vôbec pripravená. Množstvo spomienok a pocitov, ktoré jej vzápätí zaplavia myseľ i srdce, jej vženie do očí horúce slzy ľútosti a bezmocnosti. A tak aj keď vie, že by pred Esmou (İpek Bilgin) mala predstierať nevedomosť, rozhodne sa inak. Nanešťastie, svokrina reakcia je totiž mimoriadne prudká, ba až nepriateľská... Güneş (Nihal Yalçın) evidentne našla správny spôsob na komunikáciu s Ademom (Fırat Tanış) – zmes irónie, miernej provokácie a poriadne čierneho humoru!

Nurgül je veľmi sklamaná, že Süreyya nekoná tak, ako dúfala, preto sa rozhodne vziať veci do vlastných rúk. Našťastie... Zdá sa, že len nedávno narýchlo zrušená svadba s Garipom (Tamer Levent) napokon predsa len bude, a to v čo najkratšom možnom čase! Väčšina zainteresovaných túto správu prijme s nadšením a úprimnou radosťou, no niektorí – správne, Faruk (Özcan Deniz) a Fikret (Salih Bademci) – sú v šoku...

Pre Senem (Neslihan Yeldan) je veľmi ťažké udržať jazyk za zubami, keď si Dilara (Neslihan Arslan) láme hlavu, kto asi tak môže byť tou novou ženou po Ademovom boku.

Aj keď sa to na začiatku ich rozhovoru zdalo nemožné, slzy v Süreyyiných očiach a nespochybniteľná úprimnosť jej citov napokon dotknutú Esmu obmäkčia a neveste jej domnelú zradu odpustí. Z lásky k mame sa Faruk rýchlo zmieri nielen so svadbou, ale i s rozlúčkou, ktorú pre ňu chystajú Süreyya, Senem, Dilara a İpek (Dilara Aksüyek). No i tak sa nevie baviť neodbytného pocitu, že to zaváňa nejakou katastrofou... Adem pokračuje v rehabilitáciách a aj keď napreduje len veľmi pomaly, niet pochýb, že jeho zdravotný stav sa krôčik po krôčiku skutočne zlepšuje. Ťažko povedať, prečo si Akif (Fatih Koyunoğlu), Faruk a Fikret mysleli, že akurát Nazif (Muharrem Türkseven) dokáže ustrážiť vilu plnú žien túžiacich po zábave, no keď sa k prefíkaným organizátorkám pridajú aj Nurgül, Gülistan (Eren Balkan), Esma a dokonca i Kıymet (Nergis Çorakçı) ten neborák nemá najmenšiu šancu!

Počas inak vcelku milej a zábavnej spoločenskej hry s Güneş sa Adem zrazu ponorí do spomienok na šťastnejšie dni. Esmu skoro vystrie, keď počas tradičnej Noci henny do obývačky vtancuje sporo odetý mladík. No keby tušila, čo sa deje vedľa, porazilo by ju určite! Akif, Faruk a Fikret si uťahujú z Osmana (Güven Murat Akpınar), ktorý si akosi priveľmi rozumie s novou ruskou pestúnkou (Elena Viunova) najmenších Boranovcov.

V príliš hlasnej hudbe, žiaľ, úplne zanikne İpekin zúfalý krik o pomoc. A keď Senem konečne niečo začuje... Je už príliš neskoro.

Sledujte v stredu, 22. decembra, o 0.30!