Neželaná nevesta cover

DOMA • UTOROK - PIATOK • 0:30 •

Neželaná nevesta II.: 49. a 50. epizóda

22. 12 2021 02:05 | Alexandra Stahlová
Neželaná nevesta II.: 49. a 50. epizóda
Neželaná nevesta II.: 49. a 50. epizóda Foto: Global Agency

Hrdá Güneş chce vzťah s pomaly sa zotavujúcim Ademom ukončiť skôr, než sa vlastne stihol začať. No dopadne to inak, ako plánovala...

Nedobrovoľné väzenkyne v hammame vily Boranovcov sa každou minútou cítia horšie a horšie. Fyzicky sú síce v poriadku, ale... Strach z reakcie ich polovičiek na túto katastrofu a hanba sú ochromujúce. Napokon to síce nedopadne úplne najhoršie, no menšie zemetrasenie predsa len nastane – keď sa hrdé boranovské matky dozvedia o existencii pestúnky Anastázie (Elena Viunova)! Esma (İpek Bilgin) s dojatím sleduje, ako Süreyya (Aslı Enver) a İpek (Dilara Aksüyek) plánujú jej veľký deň. Dobrá nálada všetky dámy razom prejde, keď Faruk (Özcan Deniz) s Fikretom (Salih Bademci) necitlivo nadhodia pred svadbou absolútne nevhodnú tému, možno dokonca tú najnevhodnejšiu zo všetkých... Otázku sťahovania.

Güneş (Nihal Yalçın) sa pokúsi urovnať záležitosti so Senem (Neslihan Yeldan), no situácia sa nečakane skomplikuje, keď sa u Süreyyinej uvravenej tety v rovnakom čase zjaví i nič netušiaca Dilara (Neslihan Arslan). Fikreta nepredstaviteľne irituje, ako dobre si İpek rozumie s Okanom (Kaan Çakır), no ešte viac ho štve, že jeho manželka má svoju hlavu a čoraz častejšie spochybňuje rozhodnutia, ktoré urobil bez nej! Süreyya sa veľmi snaží, aby Esma aj v týchto pohnutých časoch mala dôvod usmievať sa.

Rozhovor s nič netušiacou Dilarou je pre Güneş ešte ťažší, ako si vôbec dokázala predstaviť. A tak na Ademovo (Fırat Tanış) pozvanie na večeru zareaguje inak ako obvykle...

Na rozdiel od Senem, ktorá je novinkami o sťahovaní evidentne nadšená, je Süreyyi pri tejto predstave skôr do plaču. Nechce stratiť Esmu, ku ktorej si tak dlho hľadala cestu, ani İpek, s ktorou jej to z mnohých dôvodov trvalo ešte o čosi dlhšie... Myšlienky na sťahovanie sú však razom druhoradé, keď zo Senem, ako z chlpatej deky, vylezie pravda o Güneş a Ademovi! Akif (Fatih Koyunoğlu) nechápe, ako sa Faruk vôbec môže sústrediť na prácu, keď sa pred ním Özgur (Eylül Su Sapan) neustále pretŕča v takých odvážnych kreáciách. Okan nie je hlupák, preto rýchlo pochopí, prečo doňho Fikret v poslednom čase tak arogantne skáče, aj keď ten zjavne nie je pripravený priznať si to. Boranovské ženy si zopakujú posedenie v hammame, tentoraz dobrovoľne – a vďaka Senem, Nurgül (Pelinsu Pir) a Gülistan (Eren Balkan) na tento deň žiadna z nich isto-iste nikdy nezabudne!

Süreyya sa pokúsi s Dilarou opatrne pozhovárať o jej bývalom a jeho novej priateľke, no napokon to nedokáže, pretože nechce najlepšiu priateľku raniť. Hrdá Güneş chce vzťah s pomaly sa zotavujúcim Ademom ukončiť skôr, než sa vlastne stihol začať. No dopadne to inak, ako plánovala... Emir (Artun Kasapoğlu) požiada Süreyyu o malú láskavosť. Ako inak, ide o Derin (Lal Tayra Bahar).

Boranovským mužom sa opäť podarí necitlivými rečami raniť Esmu. A nielen ju. Nepríjemnú debatu o sťahovaní, o ktoré nik okrem nich nestojí, ako zvyčajne odštartuje večný provokatér Fikret.

Sledujte vo štvrtok, 23. decembra, o 0.30!