Neželaná nevesta cover

DOMA • UTOROK - PIATOK • 0:30 •

Neželaná nevesta II.: 55. a 56. epizóda

04. 01 2022 01:55 | Alexandra Stahlová
Neželaná nevesta II.: 55. a 56. epizóda
Neželaná nevesta II.: 55. a 56. epizóda Foto: Global Agency

V poslednom čase dosť napätý vzťah Fikreta a İpek čelí ďalšej náročnej skúške a... A tentoraz ju, žiaľ, Fikret už neustojí.

Po úplne zbytočnej hádke so Süreyyou (Aslı Enver) si nešťastný a nahnevaný Faruk (Özcan Deniz) opäť raz ustelie v pracovni. Dilara (Neslihan Arslan) si práve balí veci, keď ju na smrť vystrašia silné bolesti v podbrušku. Radosť z krásnej a mimoriadne zábavnej svadobnej cesty kazia Esme (İpek Bilgin) a Garipovi (Tamer Levent) len chýbajúce správy z domova a neistota, čo bude po ich návrate domov. Vďaka Güneş (Nihal Yalçın) sa Adem (Fırat Tanış) po veľmi dlhom čase konečne opäť cíti ako úplne obyčajný, normálny chlap. Nečudo, veď na problémy a zlé správy reaguje úplne inak ako iné ženy – dokonca aj na tú o Dilare v nemocnici! Láskavá Nurgül (Pelinsu Pir) matersky prehovorí svojmu obľúbencovi Fikretovi (Salih Bademci) do svedomia, pretože mu záleží na jeho šťastí s İpek (Dilara Aksüyek).

Kým sa Adem snaží upokojiť Dilaru, ktorej hrozí predčasný pôrod, Güneş naňho, alebo aspoň na dobré správy, čaká v ľudoprázdnej nemocničnej čakárni. Keď si Faruk uvedomí, ako veľmi sa Süreyya trápi a čo všetko vlastne spôsobilo ten večerný emocionálny výbuch, našťastie nájde tie správne slová útechy. Senem (Neslihan Yeldan) si práve vybíja zlosť a frustráciu na neborákovi Akifovi (Fatih Koyunoğlu), keď jej zavolá Güneş a povie jej, čo sa deje – a spustí tak netušenú emocionálnu lavínu!

Zdá sa, akoby si İpek vôbec neuvedomovala, že sa na ňu Okan (Kaan Çakır) od istého času díva inak ako predtým...

Esma s Garipom majú čo robiť, aby sa pri pohľade na Faruka, Fikreta a Osmana (Güven Murat Akpınar) nie veľmi úspešne predstierajúcich radosť, záujem a dobrú náladu, hurónsky nerozosmiali. No len čo sa obývačka rýchlosťou blesku vyprázdni, obaja vyprsknú! A dobrá nálada ich neopustí, ani keď spolu vyjdú na poschodie... Prvá rodinná večera vo vile Boranovcov po návrate novomanželov sa napriek viacerým nečakaným komplikáciám napokon vydarí nad očakávanie - len vďaka malému Emirovi (Artun Kasapoğlu) a jeho všetečným otázkam a vtipným komentárom.

Romantické prekvapenie, ktoré Fikret nachystal nič netušiacej İpek, nevyjde. Ich v poslednom čase dosť napätý vzťah čelí ďalšej náročnej skúške a... A tentoraz ju, žiaľ, Fikret už neustojí. Aj keď je Süreyya ešte smutná, pri pohľade na Faruka, ktorý sa celý nesvoj ošíva v Garipovej spoločnosti, jej povážlivo začína trhať kútikmi úst. Dobrá nálada však ju i všetkých ostatných razom prejde!

Ponížená a sklamaná İpek má pocit, že jej doma nikto nerozumie a, čo je oveľa horšie, že nikto nie je na jej strane. A tak v hneve urobí šokujúce životné rozhodnutie...

Sledujte v stredu, 5. januára, o 0.15!