Neželaná nevesta cover

DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Neželaná nevesta II.: 57. a 58. epizóda

05. 01 2022 01:45 | Alexandra Stahlová
Neželaná nevesta II.: 57. a 58. epizóda
Neželaná nevesta II.: 57. a 58. epizóda Foto: Global Agency

Güneş si nesprávne vysvetlí posledné Ademove kroky vo vzťahu k nej ako jeho pokus z neho nešikovne vycúvať. Viac mýliť sa už ani nemôže!

Aj keď to spočiatku vyzerá úplne beznádejne, po rozhovore s Nurgül (Pelinsu Pir) sa uplakaná a nešťastná İpek (Dilara Aksüyek) rozhodne dať Fikretovi (Salih Bademci) ešte jednu šancu. Poslednú... Adem (Fırat Tanış) je zaskočený, keď v poloprázdnej reštaurácii, kde pred pár mesiacmi temer vydýchol naposledy, znovu natrafí na Fikreta zapíjajúceho svoj žiaľ. Zdá sa, že situácia sa opakuje a jeho problémový brat opäť potrebuje jeho pomoc. Faruk (Özcan Deniz) sa márne snaží napraviť vzťahy s Okanom (Kaan Çakır), no ten je taký nahnevaný, že o Boranovcoch už viac nechce ani počuť, nieto s nimi ešte pracovať! Güneş (Nihal Yalçın) je smutná, keď po návrate z práce nenájde Adema doma. V odkazovej schránke mu preto nechá síce dosť zmätený, no tiež veľmi, veľmi zaláskovaný odkaz!

İpek a Fikret, obaja veľmi smutní a nešťastní, sa jeden druhému navzájom ospravedlnia. Pri fotografiách prekvapenia, ktorým jej chcel Fikret urobiť radosť, a pri vyznaní, v aké už ani nedúfala, sa İpek začnú po lícach kotúľať slzy ako hrachy. Zdá sa, že všetko je na najlepšej ceste... Garip (Tamer Levent) sa veľmi snaží priviesť milovanú Esmu (İpek Bilgin) na iné myšlienky. Zatiaľ mu to ide celkom slušne.

Ako sudu s pušným prachom aj Fikretovi stačí jediná iskra a dôjde k výbuchu, ktorý zničí všetko navôkol. Tou iskrou je, žiaľ, İpekino rozhodnutie neprestať pracovať. Následky sú fatálne...

Po tom, čo súd jej manželstvo s Ademom bez prieťahov rozvedie už na prvom pojednávaní, sa nešťastná Dilara (Neslihan Arslan) cíti ako ten najosamelejší človek na svete. Najbližších však od seba sama odháňa – ako exmanžela, tak i Süreyyu (Aslı Enver). Ticho toleruje len pomoc od plachého Osmana (Güven Murat Akpınar). Esma si nevšimne, keď sa jej opäť otvorí brošňa, ktorá ju už predtým párkrát potrápila. Nanešťastie však tentoraz skĺzne do postieľky malej Yaz... Kıymet (Nergis Çorakçı) je v šoku, keď sa dozvie, čo urobila İpek. Faruk sa pokúša prehovoriť Fikretovi do svedomia, no je evidentné, že žiadne z jeho slov nepadá na úrodnú pôdu. Keď İpekin otec Şahap (Hakan Altıner) zistí, čo sa stalo, už aj začne plánovať dcérin rozvod. Esma je na pokraji zúfalstva, že jej vinou zranilo jedno z jej milovaných vnúčat.

Farukova snaha zachrániť, čo sa ešte zachrániť dá, sa minie účinkom. Ani Fikret, ani Okan nie sú ochotní priznať si chybu, jeden druhému sa ospravedlniť a pre dobro firmy zabudnúť na vzájomnú antipatiu. Stane sa, čo sa skôr či neskôr zrejme stať muselo – spolupráca nezmieriteľných spoločníkov v takej miere ako doteraz už viac nie je možná! Süreyya urobí veľkú chybu, keď sa bez predošlej konzultácie s kýmkoľvek z rodiny rozhodne nájsť Esme opatrovateľku. Güneş si nesprávne vysvetlí posledné Ademove kroky vo vzťahu k nej ako jeho pokus z neho nešikovne vycúvať. Viac mýliť sa už ani nemôže!

Na rozdiel od Senem (Neslihan Yeldan), ktorej je pestúnka Anastázia (Elena Viunova) z pochopiteľných dôvodov tŕňom v oku, sa Esme vcelku pozdáva, aj keď jej turečtina je dosť chabá. No len do chvíle, kým pochopí, prečo prišla...

Sledujte vo štvrtok, 6. januára, o 0.20!