DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Neželaná nevesta - NOVÉ ČASTI: 58. epizóda

08. 10 2019 22:20 | Alexandra Stahlová
Neželaná nevesta - NOVÉ ČASTI: 58. epizóda
Neželaná nevesta - NOVÉ ČASTI: 58. epizóda Foto: Global Agency

Güneş si nesprávne vysvetlí posledné Ademove kroky vo vzťahu k nej ako jeho pokus z neho nešikovne vycúvať. Viac mýliť sa už ani nemôže!

Po tom, čo súd jej manželstvo s Ademom (Fırat Tanış) bez prieťahov rozvedie už na prvom pojednávaní, sa nešťastná Dilara (Neslihan Arslan) cíti ako ten najosamelejší človek na svete. Najbližších však od seba sama odháňa – ako exmanžela, tak i Süreyyu (Aslı Enver). Ticho toleruje len pomoc od plachého Osmana (Güven Murat Akpınar). Esma (İpek Bilgin) si nevšimne, keď sa jej opäť otvorí brošňa, ktorá ju už predtým párkrát potrápila. Nanešťastie však tentoraz skĺzne do postieľky malej Yaz... Kıymet (Nergis Çorakçı) je v šoku, keď sa dozvie, čo urobila İpek (Dilara Aksüyek). Faruk (Özcan Deniz) sa pokúša prehovoriť Fikretovi (Salih Bademci) do svedomia, no je evidentné, že žiadne z jeho slov nepadá na úrodnú pôdu. Keď İpekin otec Şahap (Hakan Altıner) zistí, čo sa stalo, už aj začne plánovať dcérin rozvod. Esma je na pokraji zúfalstva, že jej vinou zranilo jedno z jej milovaných vnúčat.

Farukova snaha zachrániť, čo sa ešte zachrániť dá, sa minie účinkom. Ani Fikret, ani Okan (Kaan Çakır) nie sú ochotní priznať si chybu, jeden druhému sa ospravedlniť a pre dobro firmy zabudnúť na vzájomnú antipatiu. Stane sa, čo sa skôr či neskôr zrejme stať muselo – spolupráca nezmieriteľných spoločníkov v takej miere ako doteraz už viac nie je možná! Süreyya urobí veľkú chybu, keď sa bez predošlej konzultácie s kýmkoľvek z rodiny rozhodne nájsť Esme opatrovateľku. Güneş (Nihal Yalçın) si nesprávne vysvetlí posledné Ademove kroky vo vzťahu k nej ako jeho pokus z neho nešikovne vycúvať. Viac mýliť sa už ani nemôže!

Na rozdiel od Senem (Neslihan Yeldan), ktorej je pestúnka Anastázia (Elena Viunova) z pochopiteľných dôvodov tŕňom v oku, sa Esme vcelku pozdáva, aj keď jej turečtina je dosť chabá. No len do chvíle, kým pochopí, prečo prišla...

Sledujte v stredu, 9. októbra, o 21.30!

 

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Neželaná nevesta: FINÁLE SERIÁLU - v pondelok až štvrtok o 20.30!
Sledujte celé epizody na