Neželaná nevesta cover

DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Neželaná nevesta II.: 59. a 60. epizóda

06. 01 2022 01:55 | Alexandra Stahlová
Neželaná nevesta II.: 59. a 60. epizóda
Neželaná nevesta II.: 59. a 60. epizóda Foto: Global Agency

Šťastná Güneş ani len netuší, že jej výmena nežností s Ademom pred obchodom má neželaného svedka... Dilaru!

Akif (Fatih Koyunoğlu) sa pokúša ochrániť výbušného Fikreta (Salih Bademci) pred ním samým, no jeho snaha je zjavne dopredu odsúdená na neúspech. Güneş (Nihal Yalçın) má taký obrovský strach z rozchodu s Ademom (Fırat Tanış), že svojho priateľa, ktorý má v pláne niečo úplne iné, ani poriadne nepustí k slovu a vyparí sa z bytu rýchlosťou ničivej víchrice, ktorá jej práve zúri v srdci! Süreyya (Aslı Enver) sa márne snaží ospravedlniť Esme (İpek Bilgin) za to nepríjemné faux pas, no, žiaľ, aj sama cíti, že tentoraz sa trochu unáhlila. Atmosféra vo vile je čoraz nedýchateľnejšia – a keď Fikret zistí, že İpek (Dilara Aksüyek) odišla, dá sa doslova krájať! Dokonca ani Faruk (Özcan Deniz) sa už viac nedokáže ovládať a neúctivo vyštekne na Garipa (Tamer Levent)! Nešťastná Güneş sa rozhodne rozísť s Ademom skôr, ako sa on rozíde s ňou...

Fikret sa pokúsi vysvetliť İpek, prečo tak šalie už len pri mene Okan (Kaan Çakır) a presvedčiť ju, aby sa aj s deťmi vrátila domov. No stačí jediná nešťastne načasovaná esemeska a... Je koniec. Süreyya nemôže uveriť vlastným ušiam, keď Faruk uprostred celej tej mizérie začne vtipkovať. Našťastie, pretože kým sa spolu smejú... Ešte nič nie je stratené. Zmätená Güneş nerozumie vôbec ničomu, čo Adem robí či hovorí. Nečudo, že keď zrazu vytiahne podozrivo záväzne vyzerajúcu zamatovú škatuľku, na chvíľu úplne stratí reč!

Nešťastný Fikret sa vyberie na miesto, kde pred mnohými rokmi aj s bratmi dostali od dnes už nebohého otca tú najlepšiu radu do života... Nikdy sa nevzdať.

Nie nadarmo sa vraví, že krv nie je voda, a tak sa nešťastný Fikret napokon dočká pomocnej bratskej ruky, ktorú tak zúfalo potrebuje. Hoci od iného brata, akoby ktokoľvek, no najmú on sám, očakával... Krásna opatrovateľka Anastázia (Elena Viunova) začne pracovať vo vile Boranovcov. Jej prítomnosť ťažko nesie nielen Esma, ale i Gülistan (Eren Balkan), ktorá to berie ako možný začiatok zmien naznačujúcich začiatok novej éry a nástup novej sultánky k moci... Süreyye! Faruk sa nemôže zbaviť nepríjemného pocitu, že s Fikretom, ktorý má po všetkom, čo sa zomlelo, prekvapivo dobrú náladu, niečo nie je v poriadku. Hoci İpek ešte nehovorila s nikým z rodiny, so svojím šokujúcim rozhodnutím, ku ktorému dospela po poslednej boľavej hádke s manželom, sa zdôverí akurát Okanovi!

Šťastná Güneş ani len netuší, že jej výmena nežností s Ademom pred obchodom má neželaného svedka... Dilaru (Neslihan Arslan)! No keď si ju napokon všimne, zachová sa inak ako mnohé iné ženy v jej situácii a zbabelo neutečie pred nevyhnutnou konfrontáciou, hoci je dopredu jasné, že jej ublížená exmanželka jej priateľa nič nedaruje. Čo sa aj stane... Garipa poriadne zaskočí, keď mu prekvapivo ústretový Fikret nečakane ponúkne odkúpenie svojich podielov vo firme.

To, čo už nejaký ten piatok kole oči Süreyyi si všimne už aj Akif – znepokojivú blízkosť Faruka a jeho osobnej asistentky Özgur (Eylül Su Sapan)...

Sledujte v piatok, 7. januára, o 0.00!