Neželaná nevesta cover

DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Neželaná nevesta II.: 65. a 66. epizóda

12. 01 2022 02:05 | Alexandra Stahlová
Neželaná nevesta II.: 65. a 66. epizóda
Neželaná nevesta II.: 65. a 66. epizóda Foto: Global Agency

Vo vile zavládne veselosť, keď sa pri raňajkách ukáže, že akurát Faruk a Süreyya... Zabudli na sviatok všetkých zamilovaných!

Aj keď Esma (İpek Bilgin) neskrýva obavy, že sa Faruk (Özcan Deniz) možno unáhlil rozhodnutím dať Ademovi (Fırat Tanış) druhú šancu, nechá mu v tejto záležitosti voľné ruky. So srdcom plným pochýb, no inak to skrátka nejde – a nielen pre jej chorobu, ktorú jej najbližší neustále vyťahujú ako otravného králika z klobúka a kvôli ktorej už sa začína pomaly cítiť ako malomocná! Aj keď sa Fikret (Salih Bademci) snaží nedať najavo radosť, keď konečne pochopí, čo – a prečo – Faruk vlastne urobil, šťastnejšieho chlapa by ste v Burse našli len ťažko. Kým sa všetky boranovské ženy nadšene zhŕknu okolo Dilary (Neslihan Arslan) a malého Umuta, na smrť unavený Adem dosť neúspešne bojuje so spánkom. Driemoty ho však razom prejdú, keď si k nemu prisadne bojovne naladená Esma, ktorá toho má nemálo na srdci...

Aj keď je Faruk v mnohých ohľadoch veľmi bystrý a vnímavý, keď ide o Özgur (Eylül Su Sapan), naozaj trestuhodne si stojí na kábli! Osman (Güven Murat Akpınar) je taký očarený bezprostrednou Anastáziou (Elena Viunova), že na chvíľu úplne zabudne na to, že je plachý a... Nečakane ju pobozká! Nazif (Muharrem Türkseven) neuvážene preberie zásielku adresovanú Fikretovi do vlastných rúk – netušiac, čo za peklo ten nevinne vyzerajúci list už zanedlho rozpúta!

Keď Okan (Kaan Çakır) zistí, komu má predať svoje podiely vo firme, na smrť urazený a rozčúlený až strach urobí niečo, čím všetkým vyrazí dych – a obzvlášť Farukovi, ktorý ho možno po prvý raz uvidí v inom svetle.

Güneş (Nihal Yalçın) je uveličená, že hoci sa teraz Ademov život obrátil dokonale hore nohami, aj tak si ešte vždy dokáže nájsť aspoň chvíľočku, aby ju niečím prekvapil! Fikret je po zistení, že İpek (Dilara Aksüyek) to už vzdala a chce rozvod, úplne na dne. No stačí sotva päť minút s Ademom a znovu vidí svetlo na konci tunela! Improvizovaná spoločná večera bratov Boranovcov – a áno, počíta sa k nim aj Akif (Fatih Koyunoğlu) – tak dopadne nad očakávanie dobre. Skvelo sa baví dokonca aj Osman, ktorý ako jediný z partie zatiaľ nevie, ako sladko chutí otcovstvo. Keď sa Adem večer príde pozrieť na synčeka, Dilara predstiera, že spí. Stále totiž nevie, ako sa má teraz k exmanželovi správať.

Okan sprevádza İpek na obhliadku bytu, do ktorého by sa mohla po rozvode presťahovať aj s deťmi. Čo čert nechcel, prenajímateľ ju i Boranovcov veľmi dobre pozná, a tak je zrejme len otázkou času, kedy sa v Burse začnú trúsiť reči... Aj keď sa už zdalo všetko stratené, Fikret napokon nájde prekvapivo jednoduchý, no o to účinnejší spôsob, ako dať sebe a İpek ešte jednu šancu. Nie ako rodičom, ale ako dvom zaľúbencom. Vo vile zavládne veselosť, keď sa pri raňajkách ukáže, že akurát Faruk a Süreyya (Aslı Enver)... Zabudli na sviatok všetkých zamilovaných!

No, zdanie často klame, všakže? A tak je to, našťastie, i tentoraz...

Sledujte vo štvrtok, 13. januára, o 0.30!