Neželaná nevesta cover

DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Neželaná nevesta II.: 67. a 68. epizóda

13. 01 2022 02:05 | Alexandra Stahlová
Neželaná nevesta II.: 67. a 68. epizóda
Neželaná nevesta II.: 67. a 68. epizóda Foto: Global Agency

İpek zaskočí, keď sa na prahu domu, v ktorom býva s oboma deťmi, objaví jej svokra. No ešte viac to, čo jej prišla povedať!

Faruk (Özcan Deniz) a Süreyya (Aslı Enver) sú spolu takí šťastní, ako už veľmi dávno niet – a romantické prekvapenie ako z veľkej knihy, ktoré jej prekvapil, ich vzťah ešte viac posilní... Okan (Kaan Çakır) je neprehliadnuteľne rozladený, keď mu İpek (Dilara Aksüyek) povie, že sa rozhodla dať svojmu manželstvu ešte šancu a že Fikreta (Salih Bademci) veľmi ľúbi. Zneistená Güneş (Nihal Yalçın) hľadá porozumenie a radu u Senem (Neslihan Yeldan). Spočiatku sa možno nezdá, že je u nej na správnej adrese, no zdanie, ako už toľkokrát predtým, aj tentoraz klame... Keď Fikret zbadá monokel pod okom naozaj veľmi čudne sa správajúceho Nazifa (Muharrem Türkseven) a dozvie sa, ako k nemu prišiel, v sekunde ho prejde dobrá nálada a nahradí ju obrovská zúrivosť. Pred rozvodového sudcu sa tak postaví ako boh pomsty s rozhodnutím, ktoré nič netušiacu İpek hlboko zasiahne.

Adema (Fırat Tanış) hneď v prvý deň v novej práci v kancelárii prekvapí neželaná návšteva – Okan -, keď mu zavolá Faruk a varuje ho pred hroziacimi nepríjemnosťami. Len vďaka nemu sa tak Ademovi ako zázrakom podarí vypoklonkovať z firmy sesternicinho arogantného nápadníka skôr, než dorazia problémy v podobe Fikreta. Kıymet (Nergis Çorakçı) hneď vie, koľká bije, keď jej zavolá dcéra, no na druhom konci namiesto jej hlasu počuť len veľavravné ticho a vzlyky...

Nielen Esma (İpek Bilgin) je v hlbokom šoku, keď sa od právom poriadne nazúrenej svatky dozvie, čo sa stalo.

Süreyyi stačí jediný pohľad na práve odchádzajúcu Kıymet a hneď vie, že doma iste nezostal kameň na kameni. Žiaľ, nemýli sa - tlak rozrušenej Esmy v sekunde vystrelil do výšin! Upokojiť besniaceho Fikreta bude pekelne ťažké, ak nie nemožné, to rýchlo pochopia nielen Faruk, Adem a Osman (Güven Murat Akpınar), ale po rozhovore s nešťastným Nazifom aj Süreyya, Esma, Nurgül (Pelinsu Pir), Gülistan (Eren Balkan) a Mustafa (Ahmet Sabri Özmener)... Senem je v šoku, keď zistí, ako sa Dilara (Neslihan Arslan) po narodení malého Umuta zanedbáva, a tak spontánne vymyslí plán, do ktorého operatívne hneď zapojí aj Süreyyu.

Kıymet v hneve prekročí všetky hranice, keď dámam zo spolku nehanebne prezradí Esmino najväčšie tajomstvo. İpek zaskočí, keď sa na prahu domu, v ktorom býva s oboma deťmi, objaví jej svokra. No ešte viac to, čo jej prišla povedať! Özgur (Eylül Su Sapan) sa vôbec nedarí maskovať rozladenosť, keď sa Süreyya zrazu neohlásene objaví vo Farukovej kancelárii. Šéfovej manželke venuje taký neúprimný úsmev, že ak by ešte dojčila, isto-iste by jej skyslo mlieko!

Keby hrdá Esma čo i len tušila, čo ju svatkinou zásluhou dnes čaká v spolku, cestu tam by si nepochybne radšej ušetrila...

Sledujte v piatok, 14. januára, o 0.25!