Neželaná nevesta cover

DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Neželaná nevesta II.: 71. a 72. epizóda

18. 01 2022 01:55 | Alexandra Stahlová
Neželaná nevesta II.: 71. a 72. epizóda
Neželaná nevesta II.: 71. a 72. epizóda Foto: Global Agency

Süreyya práve s láskou chystá darček pre Faruka, keď kuriér prinesie množstvo pestrofarebných balónov. Lenže... Tentoraz nie je ich adresátkou ona!

Faruk (Özcan Deniz) nemôže uveriť, že zabudol na výročie svadby. Nebyť Akifa (Fatih Koyunoğlu), mal by doma zrejme riadny problém. Alebo, ehm, ktovie... Možno ani nie. Süreyya (Aslı Enver), ktorej udalosti v sídle pomaly, ale isto prerastajú cez hlavu, je na tom totiž úplne rovnako! Ademovi (Fırat Tanış) a Fikretovi (Salih Bademci) sa opäť podarí všetkých poriadne prekvapiť – a tentoraz v mimoriadne pozitívnom slova zmysle. Özgur (Eylül Su Sapan) vo Farukovej spoločnosti čoraz nápadnejšie pripomína hanblivú školáčku po prvý raz vážne buchnutú do svojho učiteľa...

Nešťastná İpek (Dilara Aksüyek) v slabej chvíli prezradí mame (Nergis Çorakçı), čo sa stalo. Kiežby si radšej zahryzla do jazyka! Güneş (Nihal Yalçın) sa cíti pod psa, preto požiada Senem (Neslihan Yeldan) o stretnutie. Osman (Güven Murat Akpınar) naozaj nevie, ako sa zachovať, keď sa nechtiac stane svedkom ďalšej zbytočnej hádky medzi Ademom a Dilarou (Neslihan Arslan).

Esma (İpek Bilgin) má pocit, akoby sa ocitla v zlom sne, keď sa vo vile bez ohlásenia objaví právny zástupca İpekiných rodičov s veľmi konkrétnym návrhom rozvodovej zmluvy pre Fikreta!

İpek je taká šokovaná tým, čo jej práve nešťastný Fikret obúchal o hlavu, že sa ani nezmôže na slovo. No len čo sa za jej manželom a deťmi zavrú dvere, šok pominie a zdrevenený jazyk ju opäť začne poslúchať – na veľkú smolu jej mamy Kıymet! Zahanbená Güneş porozpráva Senem o tom nešťastnom extempore s Dilarou. Osman príde za Ademom, aby sa s bratom úprimne porozprával, hoci vie, že ho tým možno rozhnevá. A, aj keď to tak spočiatku veľmi nevyzerá, dobre urobí!

Süreyya práve s láskou chystá darček pre Faruka, keď kuriér prinesie množstvo pestrofarebných balónov. Lenže... Tentoraz nie je ich adresátkou ona! Senem naozaj nevie, ako má v tejto prekliatej situácii reagovať. Jedna jej časť chce utešiť Güneş, druhá Dilaru – a ublížiť ani jednej. No ani pri najlepšej vôli jej žiadne riešenie typu „aj ovca celá, aj vlk sýty“ nenapadá.

Ako už mnohokrát predtým, aj tentoraz sa psychologičke İdil (Tilbe Saran) podarí ukázať Ademovi správnu cestu z mizérie, v ktorej uviazol. Opäť na to použije jeho vlastné slová, no tentoraz pridá i jeden nečakaný návrh...

Sledujte v stredu, 19. januára, o 0.20!