Neželaná nevesta cover

DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Neželaná nevesta II.: 73. a 74. epizóda

19. 01 2022 01:55 | Alexandra Stahlová
Neželaná nevesta II.: 73. a 74. epizóda
Neželaná nevesta II.: 73. a 74. epizóda Foto: Global Agency

Fikretova reakcia je v porovnaní s İpekinou asi ako súboj piesku v presýpacích novinách s nevyspytateľnou púštnou búrkou!

Po tom, čo Faruk (Özcan Deniz) zachráni Özgur (Eylül Su Sapan) pred jej agresívnym expriateľom, ktorý zjavne nie nepovažuje za nie, sa mladá asistentka do svojho šéfa zaľúbi ešte viac, ak je to vôbec možné. Süreyyino (Aslı Enver) srdce premkne obrovský smútok, keď sa už po druhý raz v krátkom čase zmýli a romantické prekvapenie adresované inej dáme považuje za pozornosť od Faruka. Keď navyše zistí, že jej neodpustiteľne meškajúci manžel bol predtým niekde s Özgur, smútok vystrieda zmes trpkej neistoty a strachu. Esmu (İpek Bilgin) mrzí, že hoci sa Garip (Tamer Levent) veľmi snažil pripraviť jej nezabudnuteľnú oslavu, ona je mysľou stále niekde inde. No jej manžel sa, našťastie, nevzdáva! Osman (Güven Murat Akpınar) ešte nikdy nebol taký šťastný a uvoľnený ako s Anastáziou (Elena Viunova), ktorá je zjavne ideálny jin k jeho jang.

Ak je dar, ktorý niekomu dáme, odrazom toho, čo k dotyčnému cítime, Süreyyin pre Faruka vraví jasnou rečou. A jeho pre ňu, žiaľ, tiež... Adem (Fırat Tanış) nie je hlupák, a tak mu neujde, že sa Güneş (Nihal Yalçın) v poslednom čase správa akosi zvláštne. Akoby sa bála raniť ho, no pritom sa sama veľmi trápila. A preto opatrne privedie reč na toho každou minútou väčšieho a neprehliadnuteľnejšieho príslovečného slona uprostred miestnosti.

Okan (Kaan Çakır), posmelený rozhovorom s Kıymet (Nergis Çorakçı), opäť navštívi İpek (Dilara Aksüyek)...

Süreyya ešte viac posmutnie, pretože keď sa vráti do spálne, Faruk už tuho spí. Osman a Anastázia sa túlajú nočnou Bursou ruka v ruke s úsmevom na perách. Esma a Garip sa skvelo zabávajú pri hre a Adem s Güneş pri online nakupovaní detských vecí. Dilara (Neslihan Arslan) nachádza útechu v malom Umutovi, Fikret (Salih Bademci) vo svojich deťoch... A nešťastná İpek zaspáva sama ako prst.

Na druhý deň sa Kıymet vyberie do vily Boranovcov – ako levica chrániť svoju jedinú dcéru a jej záujmy. Ako sa dalo očakávať, nedopadne to najlepšie. A tentoraz, zaslepená hnevom, najviac nespravodlivých rán rozdá Esma... Fikretova reakcia na Okanovo nepatričné vyznanie jeho manželke všetkých prekvapí, asi najviac však jeho samého. No v porovnaní s tou İpekinou je to asi ako súboj piesku v presýpacích novinách s nevyspytateľnou púštnou búrkou!

Ak by ešte prednedávnom niekto Ademovi povedal, že raz bude on ten rozumnejší a bude musieť mierniť Faruka, aby nazúrený nevyviedol nejakú neodpustiteľnú hlúposť, určite by ho vysmial. No presne to sa stane.

Sledujte vo štvrtok, 20. januára, o 0.20!