DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Neželaná nevesta - NOVÉ ČASTI: 73. epizóda

04. 11 2019 22:20 | Alexandra Stahlová
Neželaná nevesta - NOVÉ ČASTI: 73. epizóda
Neželaná nevesta - NOVÉ ČASTI: 73. epizóda Foto: Global Agency

Ak je dar, ktorý niekomu dáme, odrazom toho, čo k dotyčnému cítime, Süreyyin pre Faruka vraví jasnou rečou. A jeho pre ňu, žiaľ, tiež...

Po tom, čo Faruk (Özcan Deniz) zachráni Özgur (Eylül Su Sapan) pred jej agresívnym expriateľom, ktorý zjavne nie nepovažuje za nie, sa mladá asistentka do svojho šéfa zaľúbi ešte viac, ak je to vôbec možné. Süreyyino (Aslı Enver) srdce premkne obrovský smútok, keď sa už po druhý raz v krátkom čase zmýli a romantické prekvapenie adresované inej dáme považuje za pozornosť od Faruka. Keď navyše zistí, že jej neodpustiteľne meškajúci manžel bol predtým niekde s Özgur, smútok vystrieda zmes trpkej neistoty a strachu. Esmu (İpek Bilgin) mrzí, že hoci sa Garip (Tamer Levent) veľmi snažil pripraviť jej nezabudnuteľnú oslavu, ona je mysľou stále niekde inde. No jej manžel sa, našťastie, nevzdáva! Osman (Güven Murat Akpınar) ešte nikdy nebol taký šťastný a uvoľnený ako s Anastáziou (Elena Viunova), ktorá je zjavne ideálny jin k jeho jang.

Ak je dar, ktorý niekomu dáme, odrazom toho, čo k dotyčnému cítime, Süreyyin pre Faruka vraví jasnou rečou. A jeho pre ňu, žiaľ, tiež... Adem (Fırat Tanış) nie je hlupák, a tak mu neujde, že sa Güneş (Nihal Yalçın) v poslednom čase správa akosi zvláštne. Akoby sa bála raniť ho, no pritom sa sama veľmi trápila. A preto opatrne privedie reč na toho každou minútou väčšieho a neprehliadnuteľnejšieho príslovečného slona uprostred miestnosti.

Okan (Kaan Çakır), posmelený rozhovorom s Kıymet (Nergis Çorakçı), opäť navštívi İpek (Dilara Aksüyek)...

Sledujte v utorok, 5. novembra, o 21.55!

 

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Neželaná nevesta: FINÁLE SERIÁLU - v pondelok až štvrtok o 20.30!
Sledujte celé epizody na