DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Neželaná nevesta - NOVÉ ČASTI: 80. a 81. epizóda

11. 11 2019 22:20 | Alexandra Stahlová
Neželaná nevesta - NOVÉ ČASTI: 80. a 81. epizóda
Neželaná nevesta - NOVÉ ČASTI: 80. a 81. epizóda Foto: Global Agency

Keď sa Okan od najlepšej kamarátky svojej netere dozvie o jej údajnej aférke s Farukom, ako nezmieriteľný boh pomsty vtrhne do vily Boranovcov!

Akif (Fatih Koyunoğlu) je v takom šoku z toho, s čí sa mu práve zdôveril Faruk (Özcan Deniz), že v strese začne vtipkovať. Oboch priateľov ale razom prejde dobrá nálada, keď sa vo Farukovej kancelárii zjaví vysmiata a príliš vyzývavo oblečená Özgur (Eylül Su Sapan), ktorá zjavne stále ešte nepochopila, ako veľmi prestrelila a ako nepatrične sa správa. A keď to konečne pochopí, zrúti sa jej celý svet a v rozrušení urobí osudovú chybu... Dilara (Neslihan Arslan) má konečne možnosť porozprávať sa s Ademovou (Fırat Tanış) psychologičkou İdil (Tilbe Saran) medzi štyrmi očami o tom, ako to všetko, čo sa medzi nimi stalo, vníma ona. No netrvá dlho a mladá mamička si začne uvedomovať, že to, čo ju trápi najviac, sa vôbec netýka jej exmanžela, ale len a len jej! Osmana (Güven Murat Akpınar) trápi, že jeho mama (İpek Bilgin) tak veľmi neznáša Anastáziu (Elena Viunova), že sa jej plánuje čo najskôr zbaviť. Fikret (Salih Bademci) s Ademom vymyslia pre İpek (Dilara Aksüyek) špeciálnu novú pozíciu vo firme.

Napriek trochu kostrbatému začiatku sa prvá spoločná večera Adema a Güneş (Nihal Yalçın) s niekým z jeho blízkych nadmieru vydarí. Naopak, nálada na Seneminej (Neslihan Yeldan) oslave narodenín miestami dosť výrazne viazne, vďaka mrazivej atmosfére medzi Süreyyou (Aslı Enver) a Farukom. Keď sa Okan (Kaan Çakır) od najlepšej kamarátky svojej netere dozvie o jej údajnej aférke s Farukom, ako nezmieriteľný boh pomsty vtrhne do vily Boranovcov! Poníženie, ktoré nešťastná Süreyya dosiaľ ukrývala pred ostatnými hlboko v srdci, všetkých šokuje. No útechy a pochopenia, ktoré tak zúfalo potrebuje, sa dočká len od jediného človeka... Od Esmy.

Životy všetkých ostatných vo vile sa rýchlo opäť dostanú do normálu a uhniezdi sa v nich obyčajné ľudské šťastie. No tisíce ostrých čriepkov, na ktoré sa roztrieštila láska Süreyye a Faruka už asi nikto nikdy nezlepí...

Sledujte v utorok, 12. novembra, o 20.30!

 

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Neželaná nevesta: FINÁLE SERIÁLU - v pondelok až štvrtok o 20.30!
Sledujte celé epizody na