DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Neželaná nevesta - NOVÉ ČASTI: 82. a 83. epizóda

12. 11 2019 22:20 | Alexandra Stahlová
Neželaná nevesta - NOVÉ ČASTI: 82. a 83. epizóda
Neželaná nevesta - NOVÉ ČASTI: 82. a 83. epizóda Foto: Global Agency

Dilarina nová žiačka v hudobnej škole – rozkošné živé striebro menom Arya -, očarí nielen ju, ale i Senem a Süreyyu.

Malý Emir (Artun Kasapoğlu) veľmi ťažko nesie, že si naňho otec (Özcan Deniz) napriek opakovaným prosbám opäť nenašiel čas. Do očí sa mu tlačia horúce slzy, ktoré už viac nedokáže potlačiť. Útechu, ako už toľkokrát predtým, opäť nájde v posledných slovách a hlbokej láske svojej milovanej nebohej mamičky Begüm (Özge Borak)... İpek (Dilara Aksüyek) sa vyberie do nemocnice, aby sa opatrne pozhovárala s Okanom (Kaan Çakır) o všetkom, čo sa stalo. No nie je sama, kto by rád dal definitívnu bodku za touto nešťastnou, pre všetkých zainteresovaných veľmi boľavou situáciou. Konať sa rozhodne i kajúcna Özgur (Eylül Su Sapan) - požiada Süreyyu (Aslı Enver) o rozhovor medzi štyrmi očami! Adem (Fırat Tanış) má panický strach, aby si Güneş (Nihal Yalçın) nesprávne nevysvetlila, prečo sa stretnutí s jeho psychologičkou İdil (Tilbe Saran) oddnes bude zúčastňovať i Dilara (Neslihan Arslan). A hoci sa možno zdá, že si robí zbytočné starosti, až tak vedľa predsa len nie je. Garip (Tamer Levent) trpezlivo pripomína milovanej Esme (İpek Bilgin) všetky podrobnosti najkrajšieho dňa ich životov. Najkrajšieho navzdory tomu (alebo možno práve preto), že riskovali úplne všetko – a všetko prehrali...

Aj keby si po dlhom čase obaja konečne mohli vydýchnuť, po telefonáte s manželom Süreyyino utrápené srdce zaleje ďalšia vlna smútku. Ak to takto pôjde ďalej, onedlho ho bude plné až po okraj... Dilarina (Neslihan Arslan) nová žiačka v hudobnej škole – rozkošné živé striebro menom Arya (Aylin Akpınar) -, očarí nielen ju, ale i Senem (Neslihan Yeldan) a Süreyyu. Faruk konečne nájde spôsob, ako manželke vysvetliť, čo sa odohráva v jeho vnútri. To však neznamená, že majú vyhraté, ani omylom... Güneş sa s obavami, ktoré jej pomaly nedovoľujú ani dýchať, napokon zdôverí aspoň Senem, ktorá jediná ju vždy spoľahlivo dokáže priviesť na iné myšlienky.

Dilara už na prvej terapii u İdil spozná Adema z úplne inej stránky – a na vlastné prekvapenie oveľa lepšie ako v období, keď boli ešte manželia.

Sledujte v stredu, 13. novembra, o 20.30!

 

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Neželaná nevesta: FINÁLE SERIÁLU - v pondelok až štvrtok o 20.30!
Sledujte celé epizody na