DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Neželaná nevesta - NOVÉ ČASTI: 90. a 91. epizóda

19. 11 2019 22:20 | Alexandra Stahlová
Neželaná nevesta - NOVÉ ČASTI: 90. a 91. epizóda
Neželaná nevesta - NOVÉ ČASTI: 90. a 91. epizóda Foto: Global Agency

Keď sa Kıymet na stretnutí v nadácii dozvie, čo postretlo jej niekdajšiu najlepšiu kamarátku Esmu, náhle sa v nej niečo zlomí...

Garip (Tamer Levent) sa rozhodne vziať Esmu (İpek Bilgin) do Istanbulu, aby sa na ňu pozrel známy odborník. Niežeby nedôveroval miestny lekárom v Burse... Ale vypočuť si druhý názor nikdy nezaškodí. Faruka (Özcan Deniz) trápia výčitky svedomia, že pre vlastné starosti a pochybnosti úplne zabudol na maminu vážnu diagnózu a že jej vôbec neprospievajú stres a hádky. Keď sa Esmin stav opäť zlepší, požiada Süreyyu (Aslı Enver), aby v čase jej neprítomnosti dohliadla na všetkých a všetko vo vile. No má toho na srdci oveľa, oveľa viac – a všetko musí von, kým nevyspytateľná choroba, ktorá nad ňou postupne víťazí, definitívne nevyhrá a nepripraví ju nadobro o všetky spomienky na to, kým je, v čo verí a koho ľúbi... Nurgül (Pelinsu Pir) sa veľmi snaží byť silná a nedať na sebe znať, aká je kvôli milovanej panej nešťastná, no pred Fikretom (Salih Bademci), ktorému vždy bola ako druhá mama, veselosť predstierať nedokáže. A, našťastie, ani nemusí. Dilara (Neslihan Arslan) a Mert (Anıl İlter) si vymenia telefónne čísla. Samozrejme, vo všetkej počestnosti. Zatiaľ... Güneş (Nihal Yalçın) sa množstvom krásnych darčekov (nielen) pre malého Umuta opäť podarí dojať Adema (Fırat Tanış). İpek (Dilara Aksüyek) sa odmieta len tak nečinne prizerať, ako sa Faruk, Fikret a Osman (Güven Murat Akpınar) zožierajú, preto im rázne prehovorí do svedomia. A aj posledná zamračená tvár pri stole zmizne akoby šmahom čarovného prútika, keď Farukovi zazvoní telefón...!

Ak by Senem (Neslihan Yeldan) nebola ešte na materskej a hľadala by si prácu, pokojne by mohla uvažovať o kariére detektíva. Stačí jej totiž jediný pohľad na Dilaru, spokojne sa usmievajúcu pri ťukaní do mobilu - a hneď vie, koľká bije! Skrátka a dobre, vo vzduchu cítiť lásku... Fikret a Adem si nevedia rady s frustrovaným Akifom (Fatih Koyunoğlu), ktorého čudné reči o čaji a praclíku vôbec nedávajú zmysel! Keď sa Kıymet (Nergis Çorakçı) na stretnutí v nadácii dozvie, čo postretlo jej niekdajšiu najlepšiu kamarátku Esmu, náhle sa v nej niečo zlomí... Všetok hnev a zatrpknutosť sú preč, ostali len obavy, že priateľku stratí skôr, než sa s ňou stihne udobriť. A nielen s ňou.

Zdá sa, že spolu s hlavou rodiny sa do boranovskej vily opäť vracia radosť a pohoda. Jediný, kto sa stále tvári ublížene, je Akif. Otázne však je, ako dlho – a či vôbec - mu to v tejto spoločnosti ešte vydrží!

Sledujte v stredu, 20. novembra, o 20.30!

 

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Neželaná nevesta: FINÁLE SERIÁLU - v pondelok až štvrtok o 20.30!
Sledujte celé epizody na