Neželaná nevesta cover

DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Neželaná nevesta - NOVÉ ČASTI: 96. a 97. epizóda

25. 11 2019 22:20 | Alexandra Stahlová
Neželaná nevesta - NOVÉ ČASTI: 96. a 97. epizóda
Neželaná nevesta - NOVÉ ČASTI: 96. a 97. epizóda Foto: Global Agency

Je ťažké vyrovnať sa s bolesťou v priamej konfrontácii s niekým, koho ľúbite - a temer nemožné, keď si k vám pravda nájde cestu dávno po jeho smrti.

Keď sa Süreyya (Aslı Enver) zdôverí Senem (Neslihan Yeldan) s trochu mätúcom snom, ktorý sa jej neustále opakuje, rozhovor s tetou vrhne nečakane bolestné svetlo na jej najvzácnejšie spomienky... Ktoré majú podľa všetkého s realitou len veľmi málo spoločné. Mert (Anıl İlter) a Dilara (Neslihan Arslan) sa po prvý raz pobozkajú... Fikret (Salih Bademci), Adem (Fırat Tanış) a Akif (Fatih Koyunoğlu) nevedia, čo si majú myslieť o prekvapení, ktoré pre nich chystá ich najstarší brat Faruk (Özcan Deniz). K strohej pozvánke, ktorú im pošle esemeskou, sú totiž pripojené len GPS súradnice, ktoré im nič nehovoria. Zvláštnym smútkom premknutá Süreyya vyhľadá láskavú tetu Fatmu (Bilge Şen), ktorá sa o ňu stala, keď bola ešte malé dievčatko. Potrebuje totiž konečne poznať pravdu o svojom detstve, nebohých rodičoch a spomienkach, ktoré sú zjavne značne skreslené. Ademov iracionálny hnev na Dilaru začne po ďalšom sedení u psychologičky İdil (Tilbe Saran) rýchlo vyprchávať, keď pochopí, že pramení z jeho vlastných bolestných skúseností z detstva. Tvárou v tvár Farukovmu prekvapeniu celému boranovskému klanu, vrátane Nurgül (Pelinsu Pir), Mustafu (Ahmet Sabri Özmener) a Nazifa (Muharrem Türkseven), od údivu padne sánka. Mešká len Süreyya – a keď konečne dorazí, je duchom neprítomná a má slzy na krajíčku.

Nik nie je imúnny voči sklamaniu, ktoré človeka hlboko zasiahne na tom najcitlivejšom mieste. Je ťažké vyrovnať sa s bolesťou v priamej konfrontácii s niekým, koho ľúbite - a temer nemožné, keď si k vám pravda nájde cestu dávno po jeho smrti. Nečudo, že nešťastnú Süreyyu trpká pravda o milovaných rodičoch, ktorých si celý život idealizovala a ktorí pre ňu vždy boli vzorom, temer zabije... İpek (Dilara Aksüyek) je celá bez seba od šťastia, keď ju Faruk požiada, aby zorganizovala slávnostné otvorenie jeho novej reštaurácie. Gülistan (Eren Balkan) má v poslednom čase neustále chuť na veci, ktoré ju predtým zvyčajne nechávali chladnou. Nepripisuje tomu však žiadny význam...

Ťažko povedať, koho viac prekvapí Dilarina reakcia na nečakané stretnutie s Güneş (Nihal Yalçın) – či samotnú Güneş, alebo v sympatiách k obom priateľkám dosiaľ večne rozpoltenú hostiteľku Senem!

Sledujte v utorok, 26. novembra, o 20.30!

 

Komentáre (0)

 

Upútavka

 
Neželaná nevesta: FINÁLE SERIÁLU - v pondelok až štvrtok o 20.30!
Sledujte celé epizody na