Neželaná nevesta cover

DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Neželaná nevesta - NOVÉ ČASTI: 102. a 103. epizóda

28. 11 2019 22:20 | Alexandra Stahlová
Neželaná nevesta - NOVÉ ČASTI: 102. a 103. epizóda
Neželaná nevesta - NOVÉ ČASTI: 102. a 103. epizóda Foto: Global Agency

Güneş zneistie, keď z Adema vylezie, že ju berie do Farukovej reštaurácie. Ešte viac, že nedal nikomu vedieť. No ten najväčší šok ju iba čaká. A nielen ju!

Správa o Esminom (İpek Bilgin) záchvate Garipa (Tamer Levent) hlboko zasiahne. Samozrejme, vedel, že choroba jeho životnej lásky je nevyliečiteľná, skôr či neskôr sa znova prejaví a bude sa postupne zhoršovať - no vedieť a akceptovať sú dve rozdielne veci... A on to zatiaľ nedokáže. Süreyyu (Aslı Enver) čaká veľmi ťažký rozhovor s Farukom (Özcan Deniz), na ktorý zjavne ani jeden z nich nie je pripravený. Ťažko na duši je však aj Fikretovi (Salih Bademci) s İpek (Dilara Aksüyek) či Osmanovi (Güven Murat Akpınar), ktorý sa ešte nikdy necítil tak bolestne sám... Dilara (Neslihan Arslan) si veľmi praje vziať späť ten prekliaty večer, keď tak neuvážene ranila Merta (Anıl İlter). Rada by svoju chybu nejako napravila, no nevie, ako na to. Nurgül (Pelinsu Pir) chodí ako telo bez duše, Nazif (Muharrem Türkseven) sa ju márne snaží rozveseliť. Podarí sa to až Gülistan (Eren Balkan), ktorej už od rána nikde niet – a keď sa konečne vráti domov... Prinesie tú najkrajšiu správu zo všetkých.

Garip (Tamer Levent) len veľmi nerád necháva milovanú ženu samu, no má povinnosti, takže inak to nejde. Ale keďže sa na odchode z vily zrazí s Kıymet (Nergis Çorakçı) a aj İpek s deťmi je doma, verí, že Esma je v dobrých rukách a v bezpečí. Dilara vyhľadá Merta, aby mu vysvetlila, prečo sa správala tak, ako sa správala, ospravedlnila sa a... Skrátka mu konečne povedala, čo cíti. Güneş (Nihal Yalçın) zneistie, keď z Adema (Fırat Tanış) vylezie, že ju berie do Farukovej reštaurácie. Ešte viac, že nedal nikomu vedieť. No ten najväčší šok ju iba čaká. A nielen ju! Adem totiž, žiaľ, opäť skĺzne do starých koľají. Tvrdohlavá Esma trvá na tom, aby ju Nazif sprevádzal počas prehliadky opustenej ruiny, ktorú chce ženský spolok prebudovať na knižnicu. A to neveští nič dobré...

Poníženie, pocit nekonečnej trápnosti, hnev a sklamanie primäjú hrdú Güneş k vážnemu rozhodnutiu, ktoré v základoch otrasie Ademovým svetom.

Sledujte v pondelok, 2. decembra, o 20.30!

 

Komentáre (0)

 

Upútavka

 
Neželaná nevesta: FINÁLE SERIÁLU - v pondelok až štvrtok o 20.30!
Sledujte celé epizody na