Neželaná nevesta cover

DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Neželaná nevesta - NOVÉ ČASTI: 104. a 105. epizóda

02. 12 2019 22:20 | Alexandra Stahlová
Neželaná nevesta - NOVÉ ČASTI: 104. a 105. epizóda
Neželaná nevesta - NOVÉ ČASTI: 104. a 105. epizóda Foto: Global Agency

Je dôležité byť s tými, čo milujeme tak často, ako sa len dá. A na Senemino šťastie si to, vo svetle posledných udalostí, uvedomí aj Süreyya.

Úbohý, úbohý Nazif (Muharrem Türkseven)... Nielenže namiesto toho, aby sprevádzal milovanú Gülistan (Eren Balkan) na prvý ultrazvuk vymodleného bábätka, musel ísť s pani Esmou (İpek Bilgin) na obhliadku akejsi polorozpadnutej barabizne, ale teraz v nej i jej vinou, alebo skôr vinou jej choroby, bojuje o život – a vôbec nikto o tom nevie! Keď sa duchom neprítomná Esma vráti domov taxíkom, Gülistan od strachu zbledne a neskôr, medzi štyrmi očami, sa zdôverí Nurgül (Pelinsu Pir), že už od rána má veľmi čudný pocit, že niečo nie je v poriadku... Süreyya (Aslı Enver), İpek (Dilara Aksüyek) i Nurgül sa márne snažia budúcu mamičku upokojiť, strach v očiach zrádza aj ich. Faruk (Özcan Deniz) a Fikret (Salih Bademci) sú v šoku, keď sa dozvedia, čo sa stalo Nazifovi. Ťažká úloha povedať to jeho čoraz vystrašenejšej manželke a všetkým ostatným vo vile však pripadne Süreyyi. Teda... Nie úplne všetkým. Pred Esmou tragédiu, z pochopiteľných dôvodov, taja. No žiadnu pravdu na svete nemožno tajiť večne, skôr či neskôr si k človeku zákonite nájde cestu. Je to len otázka času.

Aj keď sa Güneş (Nihal Yalçın) na Adema (Fırat Tanış) veľmi hnevá a smútok zapíja v bare, je príliš triezva – a príliš zamilovaná -, aby urobila nejakú hlúposť, keď ju začne baliť dávny známy. İpek a Fikret sa v ťažkých chvíľach snažia byť jeden druhému oporou, navzájom si dodávajú nádej. Pre Süreyyu a Faruka ňou je ich láska – a malá Yaz. Všetci si každým dňom viac a viac uvedomujú, aký je život krehký a že si ho treba vychutnávať plnými dúškami, lebo koniec môže prísť naozaj kedykoľvek. Práve preto je také dôležité odpúšťať a byť s tými, čo milujeme tak často, ako sa len dá. A na Senemino (Neslihan Yeldan) šťastie si to, vo svetle posledných udalostí, uvedomí aj Süreyya.

Dilaru (Neslihan Arslan) trošku škrie, že nenašla spôsob, ako dať Mertovi (Anıl İlter) vedieť, že má dnes narodeniny...

Sledujte v utorok, 3. decembra, o 20.30!

 

Komentáre (0)

 

Upútavka

 
Neželaná nevesta: FINÁLE SERIÁLU - v pondelok až štvrtok o 20.30!
Sledujte celé epizody na