Neželaná nevesta cover

DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Neželaná nevesta II.: 109. a 110. epizóda

18. 02 2022 02:10 | Alexandra Stahlová
Neželaná nevesta II.: 109. a 110. epizóda
Neželaná nevesta II.: 109. a 110. epizóda Foto: Global Agency

Tajná zbraň menom Senem opäť dokáže zdanlivo nemožné – vďaka ďalšej komickej katastrofe, ktorú má na rováši.

Zdá sa, že Garipov (Tamer Levent) plán, ako v Esme (İpek Bilgin) znova prebudiť bojovnosť, funguje lepšie ako povestné švajčiarske hodinky! Keď sa Dilara (Neslihan Arslan) dozvie o Güneşinom (Nihal Yalçın) nešťastí, nenechá ju to chladnou. A tak keď u nej krátko nato zaklope Adem (Fırat Tanış), ktorý vyzerá akoby sa v plnej rýchlosti zrazil s nákladiakom, dovolí mu ostať v noci s Umutom.

Esmino srdce sa každou návštevou jej milovaných, každým darčekom, každým dôkazom náklonnosti o čosi viac roztápa. Adem sa nedokáže Güneş vzdať. Príliš ju miluje, preto je pripravený hoc aj pohnúť Zemou, aby si ju znova získal. A v istom zmysle... To aj urobí.

Povedať, že pompézna oslava v domove dôchodcov v réžii klanu Boranovcov sa „vymkla spod kontroly“, je slabý výraz. No opäť sa potvrdí, že všetko zlé je na niečo dobré!

Tajná zbraň menom Senem (Neslihan Yeldan) opäť dokáže zdanlivo nemožné – vďaka ďalšej komickej katastrofe, ktorú má na rováši, sultánka Esma konečne splní najväčšie želanie svojich najbližších a na ich veľkú radosť sa s nimi konečne vráti domov, do boranovskej vily! Faruk (Özcan Deniz) a malá Yaz pripravia Süreyyi (Aslı Enver) nádherné prekvapenie ku Dňu matiek, z ktorého sa jej oči naplnia slzami dojatia. Prvý darček k tomuto významnému sviatku dostane i Gülistan (Eren Balkan), od Nurgül (Pelinsu Pir) a Mustafu (Ahmet Sabri Özmener). A vzápätí ešte jeden – od uveličeného Nazifa (Muharrem Türkseven), ktorý už sa nevie dočkať rodičovstva!

Mame svojich detí urobí, samozrejme, radosť i Fikret (Salih Bademci), no o to najväčšie prekvapenie zo všetkých sa možno trochu paradoxne nepostará žiaden muž, ale žena, ktorá už je pár mesiacov tiež sama mamou – Dilara. A pripraví ho žene, ktorej život možno nedoprial to veľké šťastie mať vlastné dieťa, no ktorá v srdci už matkou dávno je... Güneş.

Tým sa však prekvapenia tohto naozaj výnimočného dňa, na ktorý nikto z Boranovcov z mnohých dôvodov nikdy nezabudne, nekončia. Práve naopak, iba sa začínajú!

Sledujte v utorok, 22. februára, o 0.30!