Neželaná nevesta cover

DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Neželaná nevesta - NOVÉ ČASTI: 108. a 109. epizóda

04. 12 2019 22:20 | Alexandra Stahlová
Neželaná nevesta - NOVÉ ČASTI: 108. a 109. epizóda
Neželaná nevesta - NOVÉ ČASTI: 108. a 109. epizóda Foto: Global Agency

Adem sa nedokáže Güneş vzdať. Príliš ju miluje, preto je pripravený hoc aj pohnúť Zemou, aby si ju znova získal. A v istom zmysle... To aj urobí.

Kým sa Faruk (Özcan Deniz), Fikret (Salih Bademci) a Osman (Güven Murat Akpınar) neúspešne snažia presvedčiť Esmu (İpek Bilgin), že nepatrí do domova dôchodcov, Süreyya (Aslı Enver) vnukne zdrvenému Garipovi (Tamer Levent) odvážny nápad, ako možno predsa len zmeniť jej názor. Güneş (Nihal Yalçın) naozaj nevie, čo si Adem (Fırat Tanış) sľubuje od toho, že sa za ňou dotrepal až do jej útočiska, preto mu nemieni na počkanie odpustiť len preto, že sa jej zase raz zoširoka ospravedlní. Esma verí, že jej rodinu skôr či neskôr prestane baviť snažiť sa o jej návrat do sídla. Nuž, viac mýliť sa ani nemôže! Nešťastná Güneş je presvedčená, že Ademovi nemôže dať to, čo potrebuje, po čom tak veľmi túži, čo si zaslúži. Preto vytiahne svoj najsilnejší a zároveň i najboľavejší tromf, aby ho od seba definitívne odohnala... Senem (Neslihan Yeldan) nevie, ako na nečakanú novinku z úst dlhoročnej dobrej priateľky reagovať. Síce sa jej po celý čas nezavrú ústa, ale všetko, čo povie, to celé len zhoršuje. Esma na chvíľu úplne stratí dych, keď sa zoznámi s novým nájomníkom, o ktorom štebocú všetky dámy v domove...

Zdá sa, že Garipov plán, ako v Esme znova prebudiť bojovnosť, funguje lepšie ako povestné švajčiarske hodinky! Keď sa Dilara (Neslihan Arslan) dozvie o Güneşinom nešťastí, nenechá ju to chladnou. A tak keď u nej krátko nato zaklope Adem, ktorý vyzerá akoby sa v plnej rýchlosti zrazil s nákladiakom, dovolí mu ostať v noci s Umutom. Esmino srdce sa každou návštevou jej milovaných, každým darčekom, každým dôkazom náklonnosti o čosi viac roztápa. Adem sa nedokáže Güneş vzdať. Príliš ju miluje, preto je pripravený hoc aj pohnúť Zemou, aby si ju znova získal. A v istom zmysle... To aj urobí.

Povedať, že pompézna oslava v domove dôchodcov v réžii klanu Boranovcov sa „vymkla spod kontroly“, je slabý výraz. No opäť sa potvrdí, že všetko zlé je na niečo dobré!

Sledujte vo štvrtok, 5. decembra, o 20.30!

 

Komentáre (0)

 

Upútavka

 
Neželaná nevesta: FINÁLE SERIÁLU - v pondelok až štvrtok o 20.30!
Sledujte celé epizody na