Neželaná nevesta cover

DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Neželaná nevesta - NOVÉ ČASTI: 110. a 111. epizóda

05. 12 2019 22:20 | Alexandra Stahlová
Neželaná nevesta - NOVÉ ČASTI: 110. a 111. epizóda
Neželaná nevesta - NOVÉ ČASTI: 110. a 111. epizóda Foto: Global Agency

Boľavá pravda, s ktorou sa nedokáže vyrovnať, pripraví Esmu i o poslednú pevnú pôdu pod nohami.

Tajná zbraň menom Senem (Neslihan Yeldan) opäť dokáže zdanlivo nemožné – vďaka ďalšej komickej katastrofe, ktorú má na rováši, sultánka Esma (İpek Bilgin) konečne splní najväčšie želanie svojich najbližších a na ich veľkú radosť sa s nimi konečne vráti domov, do boranovskej vily! Faruk (Özcan Deniz) a malá Yaz pripravia Süreyyi (Aslı Enver) nádherné prekvapenie ku Dňu matiek, z ktorého sa jej oči naplnia slzami dojatia. Prvý darček k tomuto významnému sviatku dostane i Gülistan (Eren Balkan), od Nurgül (Pelinsu Pir) a Mustafu (Ahmet Sabri Özmener). A vzápätí ešte jeden – od uveličeného Nazifa (Muharrem Türkseven), ktorý už sa nevie dočkať rodičovstva! Mame svojich detí urobí, samozrejme, radosť i Fikret (Salih Bademci), no o to najväčšie prekvapenie zo všetkých sa možno trochu paradoxne nepostará žiaden muž, ale žena, ktorá už je pár mesiacov tiež sama mamou – Dilara (Neslihan Arslan). A pripraví ho žene, ktorej život možno nedoprial to veľké šťastie mať vlastné dieťa, no ktorá v srdci už matkou dávno je... Güneş (Nihal Yalçın). Tým sa však prekvapenia tohto naozaj výnimočného dňa, na ktorý nikto z Boranovcov z mnohých dôvodov nikdy nezabudne, nekončia. Práve naopak, iba sa začínajú!

Faruk využije príležitosť, aby Garipovi (Tamer Levent) konečne povedal to, čo už dávno chcel – ospravedlnil sa mu za to, ako mu s bratmi spočiatku zo žiarlivosti strpčovali život a poďakoval sa za to, že ich milovanú mamu urobil takou šťastnou a ich rodinou kompletnou. A dodá ešte niečo, čo láskavý Garip ani nedúfal z jeho úst niekedy počuť. Nečudo, že sa hlboké dojatie pokúsi prekryť trošku morbídnym žartovaním, ktoré sa však, akoby to hádam kdesi hlboko vo svojom srdci už tušil, krátko nato naplní. Esma, ktorá neskôr prinesie spiacemu manželovi kus torty, sa tak opakovane márne snaží prebudiť ho... Až ju boľavá pravda, s ktorou sa nedokáže vyrovnať, pripraví i o poslednú pevnú pôdu pod nohami.

V živote to, žiaľ, tak chodí, že vzácne okamihy obyčajného ľudského šťastia v ňom skôr či neskôr vystrieda ťaživý smútok...

Sledujte v pondelok, 9. decembra, o 20.30!

 

Komentáre (0)

 

Upútavka

 
Neželaná nevesta: FINÁLE SERIÁLU - v pondelok až štvrtok o 20.30!
Sledujte celé epizody na