Neželaná nevesta cover

DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Neželaná nevesta - NOVÉ ČASTI: 114. a 115. epizóda

10. 12 2019 22:20 | Alexandra Stahlová
Neželaná nevesta - NOVÉ ČASTI: 114. a 115. epizóda
Neželaná nevesta - NOVÉ ČASTI: 114. a 115. epizóda Foto: Global Agency

Süreyyu mučia desivé vízie, v ktorých splní mamino posledné prianie – a neželaným svedkom je malá Yaz, ktorú to navždy poznačí!

Vďaka Dilare (Neslihan Arslan) a Mertovi (Anıl İlter) príde na smrť unavená Süreyya (Aslı Enver) aspoň na malú chvíľku na iné, krajšie myšlienky. Ademov (Fırat Tanış) a Güneşin (Nihal Yalçın) plán zosobášiť sa v úplnej tajnosti nevyjde. Našťastie! Nemajú totiž ani len svedkov – čo však je problém, ktorý sa vďaka Fikretovej (Salih Bademci) vrodenej zvedavosti rýchlo vyrieši, k veľkej radosti milo prekvapených mladomanželov. Nuž a na oplátku sa zase Fikretovi s İpek (Dilara Aksüyek) ako prvým dostane tej cti dozvedieť sa, prečo vlastne tá narýchlo spískaná svadba! Nurgül (Pelinsu Pir) nechtiac vytrhne milovanú pani Esmu (İpek Bilgin) z bubliny falošného bezpečia, v ktorej je jej drahý Garip (Tamer Levent) ešte stále nažive. Süreyya, ktorá príde mamu rozveseliť, ju tak nájde v hroznom rozpoložení – zúfalo si praje zomrieť, pretože každý deň je pre ňu nepredstaviteľným utrpením. A keďže sama svoj život ukončiť nedokáže... Požiada nevestu, ktorej jedinej slepo verí, aby jej trápenie ukončila! Nik zo rodiny si nevšimne aká je Süreyya zrazu vykoľajená. Teda, nik okrem Faruka (Özcan Deniz). No ani jemu sa, žiaľ, nepodarí vymámiť z nej strašnú pravdu...

Všetci Boranovci sú uveličení, keď sa od Fikreta dozvedia o Ademovej a Güneşinej svadbe. Sú dokonca tak vedľa, že ho viac nepustia k slovu, aby im povedal celý príbeh – hneď sa hotujú gratulovať! Ešteže aspoň Güneş si dokáže zachovať chladnú hlavu a myslieť v tomto frmole i na Dilaru (Neslihan Arslan) a jej pocity... Süreyyu mučia desivé vízie, v ktorých splní mamino posledné prianie – a neželaným svedkom je malá Yaz, ktorú to navždy poznačí!

Zdá sa, že všetci Boranovci už v sebe našli silu pokračovať ďalej, znovu sa smiať, znovu snívať, znovu dúfať. Vlastne, všetci predsa len nie... Všetci okrem Süreyye a Faruka.

Sledujte v stredu, 11. decembra, o 20.30!

 

Komentáre (0)

 

Upútavka

 
Neželaná nevesta: FINÁLE SERIÁLU - v pondelok až štvrtok o 20.30!
Sledujte celé epizody na