Neželaná nevesta cover

DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Neželaná nevesta - NOVÉ ČASTI: 119. epizóda

16. 12 2019 21:30 | Alexandra Stahlová
Neželaná nevesta - NOVÉ ČASTI: 119. epizóda
Neželaná nevesta - NOVÉ ČASTI: 119. epizóda Foto: Global Agency

Süreyya je dnes uznávanou speváčkou, ktorej vystúpenia si jej najbližší nikdy nenechajú ujsť. V rodine však nie je jedinou celebritou!

Na poslednú rozlúčku so sultánkou Esmou (İpek Bilgin) nik v Burse nezabudne so konca svojich dní. Uctiť si jej pamiatku a vyjadriť rodine sústrasť prišli všetci, čo mali tú česť ju poznať – všetci, ktorých osudov sa táto výnimočná žena počas svojho života dotkla a zmenila ich k lepšiemu. Faruk (Özcan Deniz) sa veľmi snaží byť silný, no keď na mesto sadne noc a on osamie, hlboký žiaľ mu temer nedovolí dýchať. Útechu a silu plakať nachádza v maminej izbe, plnej jej vône a spomienok... Pocit obrovskej diery v srdci, ktorú nik nedokáže zaceliť, však mučí aj Adema (Fırat Tanış), ktorý v láskavej Esme stratil mamu, ktorou mu nenávisťou a pomstychtivosťou žijúca žena, ktorá ho priviedla na svet a vychovala, nikdy nedokázala byť. Zvládať nekonečný smútok a bolesť zo straty milovanej hlavy rodiny pomáha všetkým vo vile Boranovcov prítomnosť ostatných členov rodiny, pretože tak ako je šťastie ešte krajšie, tak je i žiaľ o niečo znesiteľnejší, keď sa oň máte s kým podeliť. Nečudo, že rodina dospeje k významnému rozhodnutiu týkajúcemu sa budúcnosti.

Psychologičku İdil (Tilbe Saran) teší, keď sa jej pacientom podarí odraziť sa od dna, nájsť si svoje miesto v spoločnosti a začať nový, šťastnejší život. A jedným z jej najvýraznejších profesných úspechov je objektívne Adem, z ktorého je dnes úplne iný človek, ako keď po prvý raz vkročil do jej ordinácie! Malú pozornosť na záver ich dnešného sedenia - ako poďakovanie za všetko, čo preňho urobila -, si preto rozhodne zaslúži. O sedem rokov neskôr je vila Boranovcov opäť plná lásky, smiechu a dobrej nálady. A, verte tomu alebo nie, býva v nej rovných 37 detí! Süreyya (Aslı Enver) je dnes uznávanou speváčkou, ktorej vystúpenia si jej najbližší nikdy nenechajú ujsť. V rodine však nie je jedinou celebritou!

Rodinná firma Boranovcov v spolupráci s Nadáciou Boranovcov a najnovšie i s Nadáciou Garipa Selimera (Tamer Levent) sa rozhodnú pre nečakaný krok, ktorým v pozitívnom slova zmysle všetkým vyrazia dych...

Sledujte v utorok, 17. decembra, o 20.30!

 

Komentáre (0)

 

Upútavka

 
Neželaná nevesta: FINÁLE SERIÁLU - v pondelok až štvrtok o 20.30!
Sledujte celé epizody na